Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyugosek most a babaitok?

Nyugosek most a babaitok?

Figyelt kérdés
Melegfront van..lehet azert fordult ki onmagabol? Teljesen maskepp eszik tegnap ota es kozben nyugloik..majd ha vegeztunk sincs jo kedve es alig alszik el... idaig rendszeres volt az eves ideje es mennyisege es kiegyensulyozott jo kedelyu volt. Tegnap ota meg ra se ismerek.. 3 honapos lesz masfel het mulva. Tapszeres baba. Fogara is gondoltam mert rag neha es a nyala is folyik idobkent de nem piros es nem duzzadt az inye. Szerintetek?
2015. szept. 17. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Én babám is nyűgös pár napja,nehezen alszik el,kevesebbet eszik(tápszeres ő is) sokat sír. Mi 2 hónaposak leszünk.Én szerintem a front mitt van,nekem is 2 napja fáj a fejem.
2015. szept. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!