Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hete nem fogadja el a...

Egy hete nem fogadja el a kanalas ételeket, meddig tarthat még ez?

Figyelt kérdés
9 hónapos, már csak reggel és este kapott tápszert, napközbeni étkezések ki vannak váltva. Én arra gondolok, hogy jön a foga, emiatt nem eszik egy falatot sem (csak tápszert fogad el). Volt valakinél ilyen, meddig tartott ez a 'nem eszek semmit' időszak?
2015. szept. 20. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz vidd el!
2015. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért? Ez nem csak a fogzás miatt lehet?
2015. szept. 20. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetesen nem csak fogzás miatt lehet, az is lehet hogy valami vírus bujkál benne, fáj a hasa ilyesmi.
2015. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 indigoh ***** válasza:

Nalunk is ez volt kb. egy hetig. Kisfiam 10 honapos, 4 foga mar van, de jon a tobbi is. Mintha visszamentunk volna az idoben, nem evett, nem aludt, en meg ujra zombi lettem.

Megkinaltam a kanalas dolgokkal, de a latvanyra elforditotta a fejet, igy visszatertem kb. ket napig a tapszerre, illetve a cseppmentes cumit es az itatofejet visszacsereltem a regi, puhabb cumira. Tegnap ota johet a kanal ujra, de csak a pepes etel, a darabosat nem keri. Viszont a puffasztott almas rizskorongot szivesen fogadja.

Remelem lassan visszaallunk.

Turelem es kitartas Neked is!

2015. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nektek is kitartást!
2015. szept. 20. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!