Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha itt lesz a pici hely az jó?

Ha itt lesz a pici hely az jó?

Figyelt kérdés
8hetes pocis vagyok, hamarabb összejött a baba mint gondoltuk, jelenleg egy 2 szobás lakásban lakunk ahol az egyik szoba párom szüleié a másik a miénk, nagyobb házba csak kb jővő szeptemberben tudunk költözni, a szobába csak úgy tudnánk elhelyezni a picurt, hogy az ablak és a radiátor mellé kerülne (a radiátor cső lenne az ágy felett) Amíg nem költözünk e jó lenne itt a picinek?
2015. szept. 21. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ablak nem tudom mennyire szigetel, de ha nem jól, huzatban lesz, ami nem jó, és az sem szerencsés, hogy mellette a radiátor ontja majd a meleget, ha még fűtésszezonban ott lesztek.

De ha jó az ablak, és a hideg beállta előtt el tudtok menni, akkor nincs gáz.

Boldog babavárást.

2015. szept. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szigetelt az ablak, se hang se levegő nem jön be rajta ha zárva van. Sajnos máshova nem tudnám tényleg rakni az ágyat, nem szeretném ha baja lenne a babának. Mondjuk a radiátor mellett is télen max 25 fok van... Mi is itt alszunk és az ágyban a radiátor mellett van néha egy hőmérő és itt sem megy feljebb. Én kb megfagyok mellette is.
2015. szept. 21. 09:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha máshova tényleg nem tudod rakni, akkor mi a kérdés?

Vagy ha azt írjuk, hogy ott nem jó, akkor mégis tudod máshova tenni?

2015. szept. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor se tudom, a másik hely a tv alatt lenne, oda meg semmi képen nem akarom tenni.
2015. szept. 21. 10:33
 5/5 Bella169 ***** válasza:

Ha az ablak jól szigetelt akkor nem gond.

Fűtés: szerintem az se, ha jól számolom akkor április végére lehetsz kiírva. Akkor már vagy vége a fűtésszezonnak vagy nem sok van belőle hátra.Szeptemberben meg mire újra elkezdődne azt írod már el tudtok költözni, de ha nem se lesz gond. Nekünk cserépkályhánk van úgy tudtuk megoldani, hogy a kiságy vége 30 cm-re van a cserépkályhától. Párszor már befűtöttünk, de nem volt gond. A kiságy vége tömör megfogja a nagy hőt.

2015. szept. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!