Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan, hogy egy baba...

Létezik olyan, hogy egy baba már 9 hónaposan segítséggel jár?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Olyan is, hogy segítség nélkül.

Bár a segítséggel járatást hülyeségnek tartom, a gyerek korától függetlenül. Előbb nem tanul meg járni tőle, viszont az egyensúlyérzéke rosszul fog fejlődni, később többet esik és rosszul tompítja.

2015. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen. Lányom is 9 hónaposan segítség nélkül járt.
2015. szept. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Persze. Ha erőltetik pláne. Jó -e a gyereknek? Nem.
2015. szept. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Az én kisfiam nem egészen kilenc hónaposan lecsúszott a kanapéról, megállt, nézett, aztán mamama és elindult felém. Nem hittem a szememnek. De ő vékonycsontú, nincs felhízlalva, inkább rossz evőnek mondanám, eljátssza az evést is. Viszont nem állnak ki a csontjai sem.
2015. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Áruld el a súlyának mi köze ehhez az egészhez?
2015. szept. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem négyes kicsit túlgondolta azt, hogy a túlsúlyos babák lassabban kezdenek el bizonyos mozgásformákat, mert az izomzatuknak nagyobb tömeget kell mozgatni.

De normál testalkat és sovány testalkat között már nincs ilyen különbség.

2015. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Normalis. Az enyem kb tizhonaposan jart segitseg nelkul. Segitseggel jarni meg minden baba tud aki mar mozgatja a labait, de a gerincenek nem tesz jot ...
2015. szept. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10 hónaposan már stabilan, segítség nélkül jártam, annak ellenére, hogy a szülők nem erőltettek semmit, de én mind beszéd, mind mozgás terén mindent korábban csináltam. Emlékszem, hogy a testvérem szintén korán, már 11 hónaposan járt.
2015. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kislányunk, 9 hónaposan már önállóan ment. Sose erőltettük és segítséggel sosem sétáltattuk. Sztem tök hülyeség, hagyni kell h maga rájöjjön hogyan is kell.
2015. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom meg nem töltötte be a 9.honapot de mar egyedül lépegetett :)
2015. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!