Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumisüveget és popsiken...

Milyen cumisüveget és popsikenőcsöt vegyek az újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Van egy Aventes cumink 125 ml. Gondolom egy nagyobbat is érdemes beszerezni. Popsikenőcsből amit a kórházba viszek ..vagy később itthon jo a neogranormon vagy védőnővel beszéljek?
2015. szept. 21. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
a patikában amit kapsz az tökéletes.
2015. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a Sudocrenre szavazok. Drága, de nagyon sokáig elég. Nekünk a gyógyszertári nem vált be. Bár mi a fürdető kenőcsöt sem használtuk. Nem problémás a bőre.
2015. szept. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a sudocream-et ajánlotta a védőnő. Gyógyszertári fel lesz írva de a kórházi csomagba is be kellett rakni valamit így megkérdeztem..

Ismerősöm is áttért erre, mert a neogranormont nem bírta a pici bőre.

Cumisüvegből nekem is egy van, aztán ha kell még, lehet azt venni.. ha nem terv szerint alakul a szoptatás szerintem a 2 is édes kevés lenne, csak anyatejesnél meg nem hiszem, hogy annyira kellene.

2015. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

nem használtam cumis üveget soha.

volt persze, ajándékba kaptam egyet de sosem bontottam ki.

a csecsemő szopjon és kész.

utána meg igyon pohárból, de 6 hónapos koráig nem kell neki semmi.

10 éves a lányom...

2015. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Popsikrémből mindenkinek más jön be, ki kell kísérletezni. Érdemes többféléből megvenni a legkisebb mennyiséget, aztán meglátjátok, nektek mi jön be (ne vakold vastagon egyiket se, mert a krém eldugítja a pelus felületét és nem nyeli el olyan gyorsan a pisit!).


Cumisüvegből most ne vegyél semmilyet, ha szükségetek lesz rá, vesztek majd, mindenhol kapható.

2015. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi cumisüvegből MAMosat vettünk. Kellett is a kórházba nem jött a tejem és kapott tápszert! Egyébként mi MAMos kezdő csomagot vettünk. Aztán sajnos késöbbiekben is kellett a pótlás.

Popsikrémből én a kórházba naturland-os popsivédő krémet vittem,utána meg azt használtuk amit a védőnő kiírt.

2015. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bella169 ***** válasza:
Nekem a védőnő a neogranormont ajánlotta. Be is vàlt.
2015. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk popsira a Neogranormon vált be. Szerintem ne vegyél előre cumisüveget, hanem olvass szoptatással kapcsolatos szakirodalmat, hogy tudd elhárítani az esetleges szoptatási nehézségeket. Sőt, ha felkészült vagy sokat alapból el lehet kerülni.
2015. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én popsikrémnek 100%-os lanolint vagy shea vajat használok, de mosható pelenka mellett nem nagyon kell krémezni, csak ha jön a foga.
2015. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!