Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhák, kiegészítők...

Milyen ruhák, kiegészítők kellenek a babának 3-4 hónapos koráig? Milyen méretben érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk, 4 hónapos lesz, mire haza tudunk menni. Amit lehet, otthon vennénk meg most nemsoká, illetve majd, mikor megyünk haza a többit, ami 4 hónapos korától kell. Tél végi baba lesz, februárban születik. Miket érdemes szerintetek venni, és mi az, amit ráérünk később is?

2015. szept. 21. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A szokásos babacsomag, kiegészítve egy 68-as pakkal, az a méret szerintem elég egy 4 hónaposra. Bodyk, rugdalózók, 62-estől én már body-hosszúujjú-nadrágba öltöztettem, elhagytuk a rugdalózót mert szerintem egy kalap... (Míg tökéletesen bele nem nő, addig nagy, ide-oda vándorol benne a lába, jó két hétig, majd feszül rajta és nem tud benne normálisan mozogni.) Ezen kívül vastag overál, hálózsák, sapkák, sálak, kesztyűk. Így első blikkre.
2015. szept. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm a választ, hasznos volt! A rugdalózóból akkor elég lesz az is, amit már kaptunk, nem veszek még külön, max. majd utólag, ha mégis bejön. Nekem úgy tűnt, hogy egyszerűbb megoldás, mint a body+nadrág kombó, de akkor ezek szerint nem feltétlenül.
2015. szept. 22. 10:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Kinek mi jön be, érdemes ezt is, azt is kipróbálni. Az elején én is rugdalózót adtam rá, abba könnyebb belevarázsolni a babát, mert gyakorlatilag csak körbepatentolod. Míg nadrággal azért nehezebb kicsit, bele kell bújtatni. Szóval kb 2 hónapos koráig mi is rugdalózóztunk. Utána meguntam, hogy csak két hétig kényelmes neki, meg ő is nagyobb szabadságra vágyott.


Mellszívót mindenképp vegyél, ha kevés a tej azért, ha sok, azért, az mindenképp jó. Szerintem a hordozókedő is nélkülözhetetlen, én azt használok babakocsi helyett, mert sokkal mobilabb vagyok. Téli babához hordozós kabát is tök jó.

2015. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!