Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos tápszeres babátok...

3 hónapos tápszeres babátok eszik éjszaka?

Figyelt kérdés
3 hónapos a babám ès születése óta Beba Pro 1 tápszert kap. Most 120-150ml-t kap, de szerintem nem olyan tápláló neki mert kb 2-2,5 óránként kéri. Este utoljára 8 kor eszik kb 150 ml-t. Utána pedig hajnal 2 és 3 között kel, ès megint eszik 120 ml-t. Jó ez így, hogy éjszaka is eszik? Lassan már le kellene erről szoktatni. De hogyan?
2015. szept. 24. 06:57
 1/10 anonim ***** válasza:
1 éves korig evett egyszer éjszaka a lányunk.
2015. szept. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem kelt fel éjjel enni ha jól emlékszem már 6hetes korától.
2015. szept. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért kéne leszoktatni????

A gyomra még olyan pici, hogy nem tud annyit enni, ami elég neki egész éjszakára. A gyerekem 1 éves koráig evett éjszaka, azóta pedig cicizni, közel bújni, rám mászni felkel, majd visszaalszik.

Szerencsére már túljutottunk azon a koron társadalmilag, amikor nagyanyáink tejtől szétrobbanó mellel teáztatták az 1 hónapos gyereket éjszaka, mert már át kéne aludnia.

2015. szept. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2es vagyok!

Azt én is szerettem volna írni,hogy sztem nem kell még az éjszakai evésről leszoktatni őt.

2015. szept. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 8 hetes korában hagyta el az éjszakai evést, előtte pont ugyanúgy evett (tehát csak egyszer 3 körül), mint a te babád. Szerintem várd meg, hogy magától elhagyja, kicsi még.
2015. szept. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az én babám 19kor vacsizik. vagy 3 kor vagy 5 kor kel.

én másfél éves korában szoktattam le a nagyot az evésről.

3hósan még picik. tudom most jön a lepontozás, de az orvosod vnőd nem javasolta még a hozzátáplálást?

2015. szept. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ki és miért javasolná egy 3 honapos gyereknél a hozzátáplálást? Maximum nagymama javasolja. De orvos, védönö nem fogja.
2015. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En kisfiam kb nyolc honapos koraig kelt ejszaka enni.az elejen volt hogy haromszor is evett ejszaka.utana csokkent AZ etetesek ssama,most masfel eves de meg mindig felebred neha vizet inni.szerintem meg nagyon korai ot leszoktatni,ha nem lesz ehes ejjel,majd magatol elhagyja.a hozzataplalas szintugy korai..
2015. szept. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az én vnőm és gyermekorvosom javasolja. a nagynál is javasolták nem is lett válogatós és allergiás sem. de ha nekem nem hiszem szívesen adok telefonszámot.
2015. szept. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én babám kb. 3 hónapos volt, mikor elkezdte átaludni az éjszakákat. Magától, nem kellett szoktatni, nekem a védőnőm azt mondta, hogy ezt nem is kell szoktatni, ha a babának szüksége van valamire, jelezni fogja, és ez ellen nem tudok tenni semmit. Szerintem nincs gond azzal, hogy eszik éjjel. Mi most vagyunk 6 hónaposak, és fordul elő még mindig néha, hogy éjjel is eszik.
2015. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!