Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez milyen mozgásforma lehet?

Ez milyen mozgásforma lehet?

Figyelt kérdés
Fiam 4,5 hónapos. Két hete térdre állt és rugózott. Valamennyit előre is ugrott. :) pár napja viszont úgy éri el a tárgyakat hogy a két lábát felhúzza kicsit és úgy löki előre magát a kezeit elötte maga elé rakja. (Remélem érthető) de van mikor a lábfejéve löki magát előre. Ez nem tudom milyen mozgásforma de biztos nem kúszás és mászás. Láttam már kúszó gyereket ő a kezeivel húzta magát. Lányom is ezt csinálta ő nem is kúszott hanem egyből mászni kezdett.
2015. szept. 24. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
én nyusziugrásnak hívtam :D fiam is így közlekedett mászás előtt :)
2015. szept. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az én lányom is ezt csinálja,( 4 hós 1 hetes) szerintem majd ebből lesz később a mászás, sokkal erősebb a lábuk, azzal haladnának előre inkább,és ezért ilyen furcsa.
2015. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!