Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Laevolac szirup, adhatok még...

Laevolac szirup, adhatok még egyszer 5 ml-t?

Figyelt kérdés
11 hós babám 1 hónapja egyre keményebbet kakil, pár hete már csak kúppal (ha nem adok kúpot, és kimarad egy nap, másnap bereped a popsija és vérzik :( ). Ma adtam neki először laevolacot, délben, de azóta se semmi. Adhatok most estére még egy adagot?
2015. szept. 27. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk a védőnő javasolta a Laevolacot és azt mondta, hogy egy titka van, hogy állandóan itasd, különben visszájára sül el a dolog.

Ne lépd túl az orvossal megbeszélt adagot, hanem itasd rengeteget. Nálunk a szőlő tesz mindig csodát.

2015. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy én nem adtam be neki, mert megijedtem ettől a gyógyszertől. 1-es voltam
2015. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hüyeségek helyett inkább sok rostot adj neki, barack, körte, szilva, a hashajtó nem megoldás.
2015. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 indigoh ***** válasza:

Az en lassan 11 hos, tapszeres babamnal a szilvalekvar valt be. Kb. egy honapja, minden reggel egy teaskanalnyi hazi szilvalekvart elkeverek egy kis tapszerrel es megetetem vele a 240 ml reggeli tapszer elott. Tovabbra is harom naponta van szeklete, de mar nem kuszkodik es sir. Ha jol emlekszem par nap utan jott a valtozas, nem azonnal, de oriasi megkonnyebbules volt mindannyiunknak.

A doki es a vedono csak a gyumolcsoket eroltette volna, anyukam javaslatara kezdtuk a lekvart es szerencsere bevalt. A laevolacot ketszer probaltam, visszahanyta. :) Ha jol emlekszem egy nap max. 5 ml-t lehet adni, akar tobb reszletben is. Ha teljes adagot adtal, en nem adnek ujra. Nem tudom, hogyan dontottel, de remelem azota jobban vagytok.

2015. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!