Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt többgyerekes...

Tapasztalt többgyerekes anyukák! Hogyan lehetne a pici napirendjét a nagyéhoz igazítani?

Figyelt kérdés
Két hetes a lányom, 6 éves a fiam. A kicsi éjjel gyakrabban (2 óránként), nappal kicsit kevesebbszer szopizik.A játszócumi nem jött be, mert megzavarta a szopizást, így amikor kéri, megetetem. Észrevettem, hogy a napokban szivesen cumizik csak a cicin, de ez nem jó irány (szerintem). A fiam cumizott és szopott egyszerre- nála azzal ki tudtam tolni az etetések közötti időt. A problémám, hogy max. két hetünk van rá, hogy kitaláljuk, hogyan tudjuk a nagy fiút oviba vinni és délután menni érte.A fürdetés időpontja is változó. Legyen fix és ébresszem fel? Éhesen vagy teli pocakkal fürödjön? Hiába 2. gyerek, sok az újdonság (vagy épp azért:)
2015. szept. 28. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

reggel felkelted időbe és megszoptatod. a nagy már nem olyan pici,ő közbe felöltözhet (vagy legalábbis amit tud húzzon fel)

Délután meg tudtam alszik kettő órát. fél 3kor fel keltettem,szopizott és fél 4re ott voltunk érte.

Azt hogy fürdés előtt v. után szopizzon szintén te tudod kitapasztalni.. (én utána szoktam mert akkor már ugyis alvás idő volt) de ha nyügös volt akkor előtte

2015. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig fix. volt felébresztettem. Szopi utánna elvittük oviba. Gondolom az nem tart 1, 5 óráig. Mi inkább fürdés után xzopiztunk. Bármi gyerekekkel kapcsolatos kérdéssel fordulhatsz hozzám, tapasztalatom van bőven.
2015. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 3 gyerköcöm van ( 4,5 eves, 3 eves, es egy 3 honapos. Este kikeszitem a ruhakat összepakolom az ovistaskat, pelenkataskat.En elöször a legnagyobbat szoktam felebreszteni. Elmegy fogatmosni, felöltözni közben a kisebbet is ebresztem felöltöztetem fogmosas, reggeli es minden ami ilyenkor kell :)Amikor a nagyok keszen vannak, akkor szoktam a kicsit felöltöztetni es persze magamat is :) Indulas elött szopizig meg a pici, hogy ne orditsa vegig az utat; bar szereti a babakocsit:)Ha befejezte a szoptatast tudunk is indulni. Delutan ugyan igy. Nagyobbat elkeszitem, a kicsi szopizik es indulas :) Fürdetni olyan este 6-7 fele szoktam. ( hol ehesen, hol eves utan). De ha eppen alszik nem szoktam felebreszteni, ha kihagy 1 fürdest nem lesz semmi baja :) Es utana szoktam a nagyobbakat, aztan vacsi, kicsi jatszas es alvas.
2015. szept. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!