Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17-én szültem de mostanâban...

17-én szültem de mostanâban puffad a babuci pocija pukizik, fáj neki, próbâltam kiskanâllal itatni de nem igazán vâlt be neki, szerintetek tényleg leszokik a ciciről ha néha adok neki teát üvegből?

Figyelt kérdés
2015. szept. 29. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb infacolt adj neki! Minden szoptatas elott kell adni neki. Nekunk bevalt azota nem faj a pocakja! En 18- an szultem. Sztem ne adj neki teat csak hagyd hogy szopjon!
2015. szept. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ügyet Lenke válasza:
69%
persze, hogy fáj neki, a gyomra még fejlődésben van, a legroszabb dolog amit tehetsz az az, hogy nem szoptatod...görcsoldót adj neki, meg szerezz be magadnak sok türelmet...3-4 hónapos korára elmúlik...
2015. szept. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ildi26 válasza:
Nekünk az Espumisan csepp vált be. Ne adj neki teát csak szoptasd meg maszirozd a hasát körbe körbe, meg a lábait is felváltva feltolhatod a pociához és az is meg mozgatja a beleit! tapasztalatból mondom :)
2015. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ekkora babanak teat adni, sot semekkoranak.

Espumisan, Infacol, masszirozas, tornaztatas, es figyelj ra mit eszel.

3-4 honap utan elmulik.

2015. szept. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Infacol és Espumisan nem segített, BioGaia valamennyire igen, és rengeteg kistigris pózban ringatás, zenére táncolás!!!

2 hós korára elmúlt.

2015. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!