Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen kezdett a...

Mennyi idősen kezdett a babátok számolni?

Figyelt kérdés
Mennyi idős volt, amikor mondóka szerűen utánzott, és ehhez képest mennyi, amikor pl egy könyven ha látott két nyuszit, akkor rámutatott az ujjával és megszámolta, és tudott válaszolni a Hány ....-t látsz? típusú kérdésekre?
2015. szept. 29. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az már nem baba, hanem gyerek kategória. 3 évesem elszámol húszig, igaz néha a 7-et meg a 17-et kihagyja. :)
2015. szept. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de mikor kezdte el? hogy pl háromig elszámolt, ha kérdezted, hány nyuszit lát, rámutatott a könyben a három kis nyuszira és megszámolta hogy egy-kettő-három?
2015. szept. 29. 10:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondókaszerűen két évesen számolt. Két és fél évesen számolta meg a képen a dolgokat.
2015. szept. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Keresztlányom már most 2 évesen mondókákban számol, valamint ha pl dobja a labdát előtte elszámol 3-ig, hogy 3-ra dobja, és ehhez hasonlók.
2015. szept. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt kettő, amikor 10-ig elmondta a számokat! 3 éves volt, amikor 10-ig el tudott számolni. Tehát,ha kiraktam elé mondjuk 7 poharat, akkor meg tudta számolni, illetve,ha mondtam,hogy a 10-ből "válasszon" 5-öt, akkor kiszámolta.
2015. szept. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2,5 évesen számolta meg a dokgokat és mutatta is az ujján 10-ig. Most 4 éves lesz, 10-ig össze tud afni és kivonni, 20-ig számol egyesével, 20-tól 100-ig tizessével.
2015. szept. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20 hós a lányom. 10-ig számol. Magától és a tárgyakat vagy könyvben az állatokat.
2015. szept. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
óóó én itt gyakorin már olyat is láttam, hogy 14 hónaposan számol :-D
2015. szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nevetni fogsz de epp ezert kerdem mert a lanyom 14 hos es szamol...na persze nem húszig, hanem háromig négyig. egy pár hete már mondókaszerûen elszamol tízig de ennek nem tulajdonitottam nagy jelentoseget mondvan ugyse tudatos. erre ma kérdem: hány paci van a képen? ravagta hogy ketto. tenyleg annyi volt. erre kertem szamolja meg a kutyakat (6 db volt a kepen negyet megszamolt belole). aztan kertem még h szamolja meg ezt meg azt, ami nem volt tobb negynel azt megszamolta...hat mondanam hogy tuti nem tolem van, de az eleg fura lenne :)) mar tobbre vitte matekbol mint en :)))
2015. szept. 29. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!