Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebbe beleteheto egy ujszulott...

Ebbe beleteheto egy ujszulott szerintetek? (kep lent)

Figyelt kérdés

[link]


A termekleiras szerint igen, de elegge melyen van vajon a tamlaja?



2015. okt. 2. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Persze! Teljesen jó! Én sosem tettem teljesen laposra egyik picimet se, pedig le lehetett tolni a támlát. Mert bukósak voltak.. Amúgy ha belegondolsz milyen összegörnyedve van a hasadba 9 hónapig?
2015. okt. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Igen, bele.

A hordozósba nem javasolt sokáig, mert nem jó a gerincének. De ez teljesen megfelel.

2015. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Annyi meg a dilemmam, hogy hason ugye azert ezekbe sem lehet beletenni, csak a mozesbe, es mi van, ha hason jobb neki. Ti beszereznetek emiatt mozest? Mi alapbol nem szerettunk volna.
2015. okt. 2. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd,én nem tenné bele. Eleget kínlódtam a fiammal. A babakocsit a sógornőmtől kaptam kölcsön, hasonlóan lehetett dönteni,mint ezt. Nyeklett- nyaklott benne a fiam, elcsúszott oldalra,lefelé.Nem győztem kipárnázni. Utáltam. Aztán a lányomnak vettem egy Peg Perego Switchet mózessel, na azt imádtam. De ahhoz mózes sem kell,mert azt tényleg vízszintesre lehet dönteni. És az is kell apici babának még. Majd,mikor már nézelődne,akkor meg lehet dönteni kicsit. A lányom refluxos volt, de annak a mózesnek emelhető a fejrésze, így nem volt gond.
2015. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bele lehet, de az utolsónak igaza van, nem lesz kényelmes. Keress egy komolyabb babakocsit szerintem, inkább legyen használt és olcsóbb, de kényelmes a babának!
2015. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!