Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki próbálta már a Pelenka...

Aki próbálta már a Pelenka Pont nevű bolt pelusait, mi a tapasztalata? Érdemes ott vásárolni? Kényelmesek a pelenkák a babának? Jól szívják a nedvességet? Nem folyik belőle ki a tartama? Melyik fajta a legjobb?

Figyelt kérdés

2015. okt. 7. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
először onnét rendeltünk, megvoltunk elégedve. de aztán jött egy olyan szállítmány hogy kb fele pelus ment a kukába. akkor tértem át a pampersre, és a liberora. mindig akcióban veszem, plusz kupon és majdnem olyan árban van.
2015. okt. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Újpesti boltjukban vásároltam még anno.

Inkább költök többet pelenkára (Penny-s, DM, LILD-s), mint hogy még egyszer ott vásároljak.

Hiába olcsó és "gazdaságos", számomra cseppet sem az, ha a 100db-ból kidobok 80 db-ot, mert szétszakad miközben a gyerekre rakom (nem tépem, rángatom), nincs rajta fül (tépőzár), átázik már egy pisitől, stb..


Ki lehet próbálni, de én nem tanácsolnám.

2015. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 10 db-os kiszerelésű bugyipelenkájuk nagyon bejött, de az kisbabának még nem alkalmas. Gazdaságos nadrágpelenkát se innen, se más helyről nem javasolnék, ha nincs is benne hibás darab, a nedvszívás nem az igazi. A Rossmann, ill. DM saját márkás pelenka jó, árban is megfizethető.
2015. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor inkább mást választok!
2015. okt. 9. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!