Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Befolyásolja a szél a babákat?...

Befolyásolja a szél a babákat? Tegnap meg ma is nagyon fúj a szél. A fiam tegnap napot vegig ordította 3x aludt fél órát. És lázmérő segítségével rengeteg zöld kaka jött ki, hig. Mitől van? Nem ettem semmi olyasmit.

Figyelt kérdés

2015. okt. 8. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szólnék róla az orvosának. Rosszul is van, zöld széklet sem oké.
2015. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt megnézte, ő segített neki lázmérővel,kakálni. Azt monta nagyon görcsös. Hát nem pont zöld hanem sárgás zöld. Az este sokat pukizott és éjjel aludtunk jól. De ahogy elkezdődött a nap neki is görcse van. Most a melyemen alszik.
2015. okt. 8. 09:27
 3/5 anonim ***** válasza:
A szél zavarhatja, de ha nem tud kakilni az még jobban, sokkal valószínűbb hogy attól sír.
2015. okt. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, az én lányom már 18 hónapos, de mêg mindig megvieli a szél. Amikor pici volt, volt olyan, hogy két napig sírt, ha szeles volt az idő. Mennyi idős a babád? A lányomnál akkor volt zöldes híg széklet jellemző, ha a foga jött, és nyálzott. A kaki gondhoz sajnos nem tudok hozzászólni, az elkerülte.
2015. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy hónapos ma már nem sirt annyira nem volt olyan görcse de mintha a szél is csendesedett volna. Ma kakált de csak piciket, meg volt egy két puki is. Hétfőn megyünk vissza vizsgálatra gyerekdokihoz mert még most is sárga egy kicsit.
2015. okt. 8. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!