Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes a babám, akit szoptato...

3 hetes a babám, akit szoptatok. Ha már úgy tűnik, hogy végzett és kicserélem a pelust, akkor felélénkül és újra mellre kell tennem. Emiatt eltart az egész nemritkán egy órát is. Ez normális?

Figyelt kérdés
Evés közben többször megpihen, pukizik, kakil, újra eszik, csuklik. Kb. mikorra várható, hogy hamarabb végzünk? Menni kéne ugyanis a nagyobbikért az oviba, de így nehéz tervezni és időzíteni. Ha épp két evés közötti időpontban kellene elindulni, akkor keltsem fel?
2015. okt. 8. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Várhatóan idővel majd belejön, és gyorsabban fog végezni. Ha tudod, hogy nemsokára menni kell a nagyért az oviba, érdemes rögtön a babakocsiba tenni aludni, ha az idő engedi akár sétálni egyet.
2015. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az evésével kapcsolatban igen, normális az enyémek is így voltak, olyan 3 hónapos koruk körül állt be a "rend". Az is lehet hogy még nem végzett az evéssel mikor már pelenkázni viszed. A menős dolgot úgy oldottam meg hogy eleve babakocsiban altattam így nem kellett felébresztenem. Kb. 1 óra alatt hazaértünk. Más megoldás nem volt sajnos.
2015. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a kórházban az volt a rend, hogy a babát mindig az evés előtt pelenkázzuk, mert ha utána hajtogatjuk fel a lábát, meg nyomódik a pocija, akkor kakil, bukik... és újra éhes lesz.

Én nem hagytam benne a koszos pelenkában, de lehet, hogy az megoldás lenne.

2015. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En mindig kaja elott pelusoztam, mert en is ugy tudom, h felkeveredik a gyomraban az etel, es bukni fog.

Persze volt, h pont kaja kozben trotyogott be, de ez ritkan tortent.

Ha eleve babakocsiban altatnad, az megoldas lehet, ki tudod tenni erkelyre, vagy udvarra?

2015. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos a szopi előtti pelenkázás nem megoldás, mert szinte mindig evés közben ill. utána rakja tele a pelust:)

Megpróbálom babakocsiban altatni.

2015. okt. 9. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!