Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvinnétek orvoshoz?

Elvinnétek orvoshoz?

Figyelt kérdés
10 hónapos gyermekem hetek óta nàthàs. A hèten a doki azt mondta hogy tiszta a tüdeje,ha köhög akkor a váladèktol.szívjam az orràt, ez egy ilyen időszak. Szeparàciós szorongás kínozza egy ideje,6-8 alkalommal kel de múlt èjjel nem is aludt csak sírt,ringatni kellett akkor egy picit jobb volt.Most 38,1 a hője,ètvàgya jó,foga nincs mèg,doki szerint kèszülőben sem. Akkor mitől van hőemelkedése? Amikor alszik dünnyög magàba,nyugtalan. Vissza vinnétek? Beteg gyermekek közè nem szívesen viszem, kijövetel nem megoldott.
2015. okt. 9. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg másik orvoshoz, mert az nagyon nem jó, hogy hetek óta nem múlik a náthája.
2015. okt. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vinném orvoshoz, ha hetek óta nem múlik a náthája és már lázas is.
2015. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod. Ő már a második orvosunk. Itt a kerületbe nagyon jól működik a hètvègi ügyelet,ha nem javul elviszem bàrmikor. Annyira sajnálom szegényt... Amúgy az orrvàladèka tiszta,nem èrtem....
2015. okt. 9. 14:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha lázas, mindenképpen elvinném. Sem a náthától, sem a fogzástól nem lehet 38 fok feletti hője, valószínűbb a felülfertőzés.
2015. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg fülgond vagy arcüreggyulladás is lehet. Hétvégén elvinném ügyeletre amikor tuti másik orvos van és felvetném hogy esetleg fül-orr-gégész?

Nálunk is volt hasonló, éreztem hogy nagyobb a gondja a gyereknek mint amit doki gondol és elvittem magánúton fül-orr-gégészhez és kiderült hogy fülkürt gyulladása van, amit csak szakember tud diagnosztizálni, átlagos gyerekorvos nem. Még 2 hónapig jártunk vissza, mire teljesen elmúlt. Az én gyerekem pedig még csak lázas sem volt.

2015. okt. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos hétvége lesz ha lázas lesz ügyelet minden kép.Egyébként vidd orr-fül gégészetre nem kell beutaló.Az unoka húgomé volt így ott adtak neki valamit mitől rendeződött a dolog.Inhalátort nem próbáltad?
2015. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Elvittem, felülfertőzès. Írt augmentin duót, protexint. Kedd,kontroll. Làz esetén kúp ès szirup felvàltva. Köszönöm a válaszokat

2015. okt. 9. 17:55
 8/8 anonim ***** válasza:
gyógyuljatok meg
2015. okt. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!