Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos a kisfiam és még...

Egy hónapos a kisfiam és még mindig tart rajta a sárgaság, ez mitől lehet. Hétfőn megyünk gyerek orvoshoz. Egyesek azt mondják 6 hetes korára elmulik, mások szerint baj. Szerintetek?

Figyelt kérdés
És a sárgaság miatt be kell tartani a 3 óránti evést, mert mostanába van hogy éjszaka alszik 4,5 órát napközbe meg mire elalszik már kell keltsem mert telik a 3 óra.

2015. okt. 9. 14:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A húgom kis fia 11 hetes koráig sárga volt, 3 hetesen vissza is kerültek a gyerek osztályra pár napra.Aztán mikor a billirubin szint a vérében nem volt olyan nagy kiengedték,de utána is az volt. De utána is az volt még és semmi baja, már 3éves lesz.Ha eszi,fejlődík nyugodt akkor minden rendben lesz.Napoztasd bár ilyen rossz időbe nem nagyon lehet,sajna.Hát ien etetésekhez ő is keltette,mert a sárgaság velejárója az aluszékonyság is.Kitartás.
2015. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi. Adok neki valami szirupot, amit gyerekorvos irt neki
2015. okt. 9. 14:53
 3/16 anonim ***** válasza:
Milyen szirup csak kiváncsi vagyok?
2015. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az a neve Hepaid.
2015. okt. 9. 15:07
 5/16 A kérdező kommentje:
A háziorvosom azt monta hogy napkozbe nyugottan keltsem fel 3óránként. De éjszaka keltsem fel. A mult éjszaka is 12kor evett és aludt fél 6ig..de megkérdemzem én pontosan hétfőn a gyerekorvostól, neki mi a véleménye erről! Jó lenne már elmulna szegénykémnek
2015. okt. 9. 15:10
 6/16 A kérdező kommentje:
Éjszaka ne* keltsem
2015. okt. 9. 15:10
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja tesómnak is mondták hogy éjszaka is keltse,keltette is az lett vége hogy már rég nem volt sárga sőt ha jól emlékszem már 1 éves is elmúlt amikor még mindig 3 óránként kelt saját maga annyira megszokta.Nem tudom mi lenne a jó.sajnos az anyukájának is nagyon nehéz volt.
2015. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Figyelj ha kel reggel sztem nem muszáj kelteni.Mire valók a cseppek?Persze hétfőn kérdezd meg a dokit,de szerintem szépen elmúlik majd róla.
2015. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát ez ilyen szirup amiből reggel este kell adjak neki 1,25 ml..valami ami a májához kapcsolatos..azt monta a doki hogy azért mulik ilyen lassan mert szoptatok..de megmondom én neki hogy küldjön analizisre..keltettem én éjszaka is három óránként, csak a házi orvos nő azt monta ne keltsem fel éjszaka csak nappal..olyan tanácstalan vagyok..hétfőig begyogyózok..
2015. okt. 9. 18:17
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond vele. Biztos jó az a szirup.
2015. okt. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!