Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Heigl Apollóni...

Mit gondoltok a Heigl Apollónia névről?

Figyelt kérdés
2015. okt. 9. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az Apollónia nem tetszik, mert egy űrhajó jut eszembe róla :) A Heigl Antónia jobban tetszene - bár tudom, ez nem volt a kérdésben :)
2015. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én nem tudom kimondani :O összeakad a nyelvem, vagy lapollóniát mondok. szerintem szerencsésebb lenne mássalhangzóval kezdődő nevet választani, úgy könnyebb kimondani, pl. Heigl Tamara :)
2015. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az Apollónia nagyon erőltetett. Na meg az űrhajó.. :D
2015. okt. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor elolvastam a kérdést, dobtam egy hátast, hogy ez milyen szar, mostanra picit emésztettem... még most is azt gondolom, hogy "kicsit" túl különleges nevet akartok, de annyira már nem érzem gáznak. Ízlések és pofonok... azért én nem adnám.
2015. okt. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát elég nehezen kimondható a vezetéknév már önmagában is. :/


Valóban kicsit túl különleges a keresztnév is, a kettő együtt meg pláne, de ez nem feltétlen baj. Annyira nem hangzik rosszul, csak gondoljátok át, hogy tényleg kimondható-e, nem folyik-e egybe stb.

Szerencsésebb lenne egy mássalhangzóval kezdődő név, a kiejtés segítése érdekében.

2015. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz, tuti mindenki tudni fogja, ki ő.
2015. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!