Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig teljesen belefúrja a...

Mindig teljesen belefúrja a fejét a rácsvédőbe, olyan ijesztő. Nem veszélyes?

Figyelt kérdés
Egy időben egy ruhadarab volt bent, abba fúrta magát, de elvettem mert azt gondoltam hogy veszélyes és nem tudtam hogy direkt csinálja-e, vagy csak zavarja. Szerintetek? Adjak neki anyagdarabot? Hagyjam hogy belefúrja az arcát mindenfélébe? (3 hónapos lesz)
2015. okt. 9. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez természetes. A kisbabák szeretik a közelséget, és odabújni dolgokhoz.

Azért olyan helyre ne engedd ahova beszorulhat a feje!!!!!

2015. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt fent rácsvédő, és a fejét nekinyomta, de nem az arcát. Abból nem volt baj. Textilpelus volt kettéhajtva a feje alatt, a lepedőn, de amikor már mocorgott annyira, hogy felgyűrte maga alá, akkor kivettem.
2015. okt. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az ágy közepére teszem a bébit de felkúszik a sarokba és vagy a rácsvédőbe nyomja teljesen az arcát vagy ha lenne ott anyagdarab azt gyűrné be maga alá. nem tudom melyik rosszabb...

de szerintetek az anyagdarabkát direkt nyomja magához, meg direkt mászik bele?

2015. okt. 9. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én 8 hónapos kislányom a kezdetektől 'anyagmániás', kell Neki valami, amit szorongathat, a fejére húzhatja. Ő egy textilpelust szorongat alvás közben vagy akkor, ha picit nyugtalan, azonnal megnyugtatja. Egy könnyebb textildarabtól nem fullad meg. Adj neki valamit nyugodtan!
2015. okt. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Direkt másznak bele... :)

Állítólag a méhlepényt pótolják ezzel.

Légzésfigyelő mellett engem nem aggaszt.


10hetes kisfiú anyukája

2015. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!