Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet vastag hálozsákot...

Hol lehet vastag hálozsákot kapni?

Figyelt kérdés
Éjjel kb 19 fok van a szobában, olyan vastag hálozsák kellene, ami alá elég egy pamutnadrág/harisnya + body + vékony felsö vagy body + rugdalozo. Tehát nem kell pluszban betakarni. 11 honapos a gyerkőc
2015. okt. 10. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Brendon ;)
2015. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Tényleg érdekel, ezért kérem áruld el: hogyan jutott eszedbe ezt itt megkérdezni, ahelyett, hogy simán egy keresőbe beírtad volna a" +hálózsák +vastag +lakhelyed neve" szavakat!

Ha most azt írom, hogy Budapesten, a Kukunda utca 10.-be, az segít rajtad, ha nyíregyházán laksz?

Mindig megdöbbent az emberi butaság...

2015. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tesco pl
2015. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

H&m-ben lehet most kapni.

Meleg es szép. ;)

2015. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes vaterán is szétnézni én mindig onnan vettem a gyerkőcöknek. Volt amit használtan de nagyon szép állapotban és van ott olyan eladó aki maga varrja tőle is vettem, azt sem bántam meg!
2015. okt. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tesco, Brendon, Kik, C&A, H&M, bababoltok, vatera, net.
2015. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!