Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Kisfiam 5hetes és sárga...

A Kisfiam 5hetes és sárga allitolag csak a bőre. A tegnap voltunk vér vizsgálaton és a bilirubin inaktív 11.49. A doktornő azt monta már nem sárgaságos csak a bőre szine ilyen még. Szirupot is adok neki Liv.52. Mennyi idő még elmúlik?

Figyelt kérdés
November 22 kereszteljük gondolom addigra elmúlik.

2015. okt. 15. 06:47
 1/3 anonim ***** válasza:
AZ en foam is nagyon sarga volt. 2 napot kek fenyezett. Sokaig el volt szinezodve. Volt talan 2 honap is. Aztan egyik naprol a masikra lett drasztikusan feher végre a böre. Nyugi szep lesz de meg tobb het mire kivilagosodik.
2015. okt. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kezecskéje már szép fehér :)
2015. okt. 17. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Hú,nekem a kórházba tiszta sárga volt a fiam, vettek vért,de azt mondták, hogy normális értékek között van, és tudom, hogy mikor le lett fotózva,olyan volt, mintha tök sötét bőre lenne. Kétségbe is estem, hogy ilyen marad.aztán itthon még sokáig ilyen volt a bőre,már volt két hónapos biztos, mikor hirtelen elmúlt, teljesen hófehér lett a pofija is. Itthon még a gyerekorvos a szemén sokáig látta a sárgaságot.
2015. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!