Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki 4 óránként eteti pár...

Aki 4 óránként eteti pár hónapos babáját (anyatejjel) mely időpontokban teszi? Mi a napirend?

Figyelt kérdés

2015. okt. 15. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
először 7.00-kor szopizott, amikor kelt (vagy keltettük ha magától nem kelt). Aztán utána 10.00 körül. Aztán 12.30 körül, 15.00, 18.00 és 20.45 körül
2015. okt. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mondjuk ez nem 4 óra, de mivel ő egyszerre csak 80-120 miliket evett, ezért én sűrűn tettem a mellemre. kb. 3 hónapos korától így evett 6-7 hós koráig, utána már jött a kiváltás.
2015. okt. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a klinikán ahol szültem azt mondták a 4 óra a legfelső határ, azon túl nem szabad hagyni evés nélkül a babát. Én igény szerint szoptattam ami 2,5 óránkénti evésre jött ki éjjel-nappal. 2 hónapos korától már csak nappal, az éjszakát átaludta.
2015. okt. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!