Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha még nem emeli a fejét?

Baj ha még nem emeli a fejét?

Figyelt kérdés

Kisfiam 34.én lesz 3 hónapos. Ha hason van alig bírja felemelni a fejét ha fel is emeli tartja kb 10 másodpercig és leesik neki. Próbálja tartani de ingázik neki jobbra balra.

Illetve mikor kell kinyomniuk magukat? Ő még ezt sem nagyon tudja. Doki szerint semmi gond.


2015. okt. 15. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mekkora súllyal hányadik héten született a picur? Lehet ez egyéni mozgásfejlődés de ha aggódsz rajta egy dévenyesnek mutasd meg! Én lehet elvinném, az 1 hós fiam kinyomja magát és tartja a fejét, de mondom simán beleférhet még, lehet csak lustácska 😉
2015. okt. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

24? vagy köv hónap 14?

sokat tedd hasra hogy erősödjenek az izmai.nekem 35hétre született a fiam. a 3.hónap elején még csak emelgette most a hónap végén már hosszú percekig tartja magát és teljesen kinyomja magát.

de keresd fel a v.nődet kérj tőle is tanácsot és ha úgy látod jobbnak keress fel szakembert.

2015. okt. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsi elírtam. 24.én lesz ebben a hónapban. Kicsit aggódom mert a lányom ennyi idősen már átfordult.

39.hétre született 3,5 kg al és 49 cm-el

2015. okt. 15. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van valamilyen izommal kapcsolatos problémája, egy dévényes gyógytornász profin ki tudná kezelni, minél hamarabb kezdi a gyógytornát, annál jobb eredményt lehet elérni. Még szerintem nem vagytok elkésve. Az orvos nekünk sem mondta meg hogy gond van, de én láttam a gyereken, nekünk a fordulással volt gond, időpontot kértem és vittem,összesen 3 kezelésre volt szükség.
2015. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!