Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket játszotok 5 hónapos...

Miket játszotok 5 hónapos babátokkal? Milyen játékokat adhatok neki?

Figyelt kérdés
Műanyag játékot adhatok neki? Nemrég a csörgőjével játszott, de úgy fejbe csapta magát, hogy sírt... Fajáték esetleg? Bár az is kemény... Szerintetek?

2015. okt. 15. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:

ekkor kapta a fisher price-os pocakpárnát, hatalmas örömöt hozott a babának

[link]

ebben a korszakában a forgásokat tanulta, így a legtöbbször kivettem gyapjóplédre hasra hogy gyakorolhasson, a közelébe téve játékokkal motiválva

a kiságyban mindkét oldalon volt csörgőfüzér, hogy mindkét kezét használja


és hurcolásztam dévényeshez mert féloldalasan kúszott, kötött izomzat miatt, gyógytornák voltak jellemző

2015. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*amúgy babacsörgőt kell venni, az puha...
2015. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

és még ebben a korban olyan puha kiskönyv amiben van anyag is(pl az elefánt füle, vagy birka szőre bolyhos van benne tükör stb rossmannban 1500 Ft teljesen tökéletes)

hasonló ehhez

[link]

2015. okt. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Textilkönyve neki is van, és nagyon szereti, csak mostanában gyorsan megun mindent. Napközben sokat van játszószőnyegen, hasra már fordul, kétszer már hátra is sikerült, de mostanában nem csinálja. Ez a pocakpárna jónak tűnik, kipróbáljuk!
2015. okt. 15. 14:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Kicsi puha ladbát, akár anyagból készültet.

Lehet ellökni és próbálni utánakúszni:)

Illetve nyomkodós, zenélős játékok voltak még nálunk a kedvencek, laposak amiken sok mindent lehet matatni.

Meg persze rágóka is alap.

Plüssállatokat is nézegette már akkor, lehet olyat kapni, ami bababiztos, nem hullik a szőre és kitéphető szeme sincs.

2015. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ugye attól nem lehetett baja, hogy megütötte magát a csörgővel? Bár azóta már látta orvos...
2015. okt. 15. 14:46
 7/9 anonim ***** válasza:

ha 1 méterről magasabb helyről esik le, az felelne meg akkora ütőerőnek, hogy veszélyes lehet.

egy csörgővel fejbekólintás nem éri el a határt.

(amúgy első baba első csörgőjével én is megszívtam ezt.mindig kis csörgője volt, egyszer vettem meglepiből egy óriásit, annyira megörült neki, nem győzött sikongatni és nem csuklóból lendítgette, hanem az egész karjával...és hát nem kellett volna..)

2015. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást! Nekem nem tűnt nagynak az ütés egyébként, a csörgő is elég pici volt, és még csak piros sem lett a helye.
2015. okt. 15. 14:57
 9/9 anonim ***** válasza:
2015. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!