Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak korábban egy...

Gnézsu kérdése:

Kislányomnak korábban egy gasztroenterológus azt állapította meg, hogy nem tudja emészteni a tejfehérjét. Most 11 hónapos. Hogy etessem?

Figyelt kérdés
Mármint, ha valakinek volt hasonló esete, mikor kezdte el a tejtermékek bevezetését? Kicsit félek kipróbálni is, hiszen 5 hónapos koráig szinte egész nap sírt, annyira fájt a hasa. Remélem, ezt kinőheti, ahogy érik a szervezete.Kapott tápszert, amiben nem volt tejfehérje és másnaptól vidám baba lett.....

2015. okt. 15. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
17 hónapos volt.
2015. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most akkor mennyi idős is? Bár tök mindegy, részletkérdés. Nem hiszem el hogy csak úgy utatokra engedtek anélkül hogy táplálási tanácsot kaptál volna. Azt szokták javasolni hogy 3 éves korig diéta, mivel ha nála ez kinőhető akkor arra az életkorra lehet saccolni hogy elmúlik. Akkor óvatosan kell tenni egy próbát de erről a gyerekorvos sokkal többet tud mondani.
2015. okt. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ugy is kell kontrollra járnotok,majd akkor fogja mondani a doki h mit probálj meg vele,és ha nem birja akkor még nem adhatsz neki tejterméket.ha szerencsétek van kinövi,ha nem akkor élete végéig tartó diéta,és nem ehet sose tejterméket.

ha allergiás rá nem értem miért is akarnád bevezetni??

2015. okt. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fanni27 ***** válasza:
Én is tejérzékeny voltam (most 15 éves vagyok) és kb. első osztályos koromig nem ettem tejes terméket, mondjuk nekem később kezdődött. Szerintem egy jó darabig diétáznia kell, hogy kinője a szervezete. Én már teljesen kilábaltam belőle és semmi bajom nincs tőle (csak már nem szeretem). (Mondjuk most kakaó érzékeny vagyok, és nem ehetek csokit csak fehéret, de persze ez sokkal kevésbé rossz, mint a tejérzékenység.)
2016. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!