Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most ez komoly, hogy ennyi...

Most ez komoly, hogy ennyi nyugta nem lehet az embernek a gyerek mellett?

Figyelt kérdés

[link]


Félreértés ne essék, én nem szeretnék gyereket.


2015. okt. 17. 12:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17%
4!! gyereket nevelünk, a másik 3 nem ilyen volt. Ilyen is van. Uniformizált világ, uniformizált gyerekekkel, igaz? Btw: a legelső mellett nappalin végeztem el a PSZF-et, az azért nem ködlovagképző... Szóval légy oly kedves és szállj le a magas lóról. (igen, belemásztál a lelkivilágomba, mert sértő, ahogyan írsz)
2015. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen komoly de én mégis erre vágyom ,hogy ne legyen semmire se időm!!! :)
2015. okt. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%

Hollandiában volt egy vizsgálat, pont erről a kérdésről.

Néhány napig nappalra babát cseréltek szülők.

ÉS azok az anyák, akik a saját gyerekekükkel nem bírtak, hiába kaptak pontos napirend szerint élő, "jó" gyereket, pont úgy nem tudtak vele normálisan mit kezdeni.

A szülő szerint kezelhetetlen gyerek pedig nem volt az idegennél, aki egy nap után kiismerte és tudta kezelni.

Szóval nagyon ritkán függ a gyerekektől...

2015. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is az anyuka cseszi el, mert nem tudja rendesen beosztani az idejét.
2015. okt. 17. 16:06
 15/16 anonim válasza:
41%

Igen, sajnos van ilyen is. Bár sosem értem, hogy egy anyuka hogy válhat igénytelenné a baba miatt. Lehet úgy van vele, hogyha már megvan a gyerek, a férje úgysem megy sehova... Dehogynem.

Bennem folyton az van, hogy nem csak anyuka vagyok, hanem feleség és nő is, tehát ugyanúgy megvan az igényem az "extrára", mint a gyerekek előtt.

3 gyerekünk van, mégis van időm minden reggel futni, heti 2 délután pilatesre menni, hetente masszíroztatni és 2-3 hetente fodrászhoz menni, kozmetikushoz menni, manikűröztetni.

Emellett a gyerekekkel is foglalkozok, nem a tv-t nézve nőnek fel, rengeteg a programunk.

De sajnos azt tapasztalom, hogy sok anyuka nem csak a gyerekek után igénytelen, hanem előttük is az volt, csak könnyebb a gyerekekre fogni, hogy miért nincs ideje.

2015. okt. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
na most akkor johet a kozapor. en mar a 2 hetes gyereknel bekapcsoltam a tvt halk hangra , latni nem latta mert masik iranyban volt az agya, viszont nem orditott csak azert mert unatkozott. es ha dolgom volt akkor beraktam a kisagyba kesobb a hordozhatot kivittem a konyhaba beleraktam a jatekait es megfoztem, megfurodtem kitakaritottam. viszont setalni nem nagyon jartam vele, kiraktam az erkelyre orakig elaludt semmi gond nem volt belole. sose csinaltam ugyet abbol ha orditott 10 percet. a gyereknek az anyja vagyok es nem a rabszolgaja akinek muszaj ket evi gyerekezes utan ugy kinezni mint egy leamortizalodott mumia. a gyerek egy esetben lett rogton kezbeveve ha tudtam hogy beteg. Kulonben nem, es nagyon hamar megtanulta magat elfoglalni .
2016. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!