Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap véletlenül megnyomtam...

Tegnap véletlenül megnyomtam az ujjammal a 6 hetes babám kutacsát és éreztem hogy bejjebb nyomtam. Most nem látom hogy bejjebb va e vagy nem. Lehet káros következménye?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hinném, bár nem tudom mennyire beljebb.

Inkább hívd fel, vagy menj el a védőnőhöz, biztos ami biztos!!!

(Tudom, hogy nehéz megszokni, hogy neki ott vigyázni kell, azért próbálj meg odafigyelni legközelebb) Nekem a védőnőm azt mondta inkább, ha valami hegyes dolog sérti ott, akkor van baj, de azért tompa tárgy se veszlytelen

2008. szept. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A kutacs képlékeny dolog, lehet kicsit "nyomogatni", de persze nem szórakozásból. Az agyát ezzel nem károsítottad, ne aggódj. Ha alapból nem látod, hogy hol van a kutacs, akkor minden rendben van. Ha úgy látod, hogy be van esve, amikor fekszik, akkor valószínűleg kicsit ki van száradva a baba, többet kell szopnia, vagy adj neki vizet. Ha viszont kidomborodik (akkor is, amikor nem fekszik), akkor baj van, mert az arra utal, hogy túlnyomás van a fejben, vagyis az agyvíz nem tud felszívódni. Szóval ha semmi különöset nem tapasztalsz, jól van a pici. Jó babázást!
2008. szept. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!