Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Törölközőt lehet hagyományos mosható pelenkának használni védőnadrággal? Jobb vagy rosszabb nedvszívó, mint a tetrapelenka?

Keress kérdéseket hasonló témákban: törölköző, mosható pelenka, pelenka

2015. okt. 21. 11:57  Privát üzenet  

A válaszok
meztelen seggel kicsit mocorogj egy törölközőn, aztán egy tetrapelenkán. HAmar rájössz, hogy a legkevesebb, hogy milyen a nedvszívása.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2015. okt. 21. 12:04 Privát üzenet
sokkal vastagabb,durvább...el sem tudnám képzelni...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2015. okt. 21. 13:04 Privát üzenet
Ikás puha törölközőt sokan használnak ilyen célra, de részleteket nem tudok, mert én nem vagyok érintett, csak olvastam a mosható pelenkás csoportban FBon. Szerintem csatlakozz és sok érdekes infót kapsz.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2015. okt. 21. 14:03 Privát üzenet
Ha facebook-n fent vagy, akkor jelentkezz a varromamik csoportba, ott rengetegen varrnak pelnkákat, oda minden kérdést feltehetsz, minden leírnak neked.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2015. okt. 21. 14:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valakik használnak itt hagyományos textilpelenkát, mint ami 20-30 éve volt általános? Miért döntöttetek emellett, és nem eldobható vagy az ilyen "modern mosható pelenkák" mellett?
Van itt olyan, aki tetrapelenkát használ? Milyen gyakran kell cserélni?
A textilpelenkát miért hívják "tetrának"?
Sütnétek 1. szülinapra hagyományos piskótából tortát a babátoknak?
Hány tetrapelenka van otthon, mekkora a készlet?
Van itt olyan, aki hagyományos, régi magyar nevet adott a gyerekének?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!