Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A felforralt csapvizet mennyi...

A felforralt csapvizet mennyi ideig lehet tárolni a hűtőben? (tehát mennyi ideig használható fel? )

Figyelt kérdés
A Szentkirályi ásványvizet is 1nap után csak forralva lehet adni a babának?
2008. szept. 11. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én max. 1 napig hagyom a forralt vizet a hűtőben, utána mindig készítek frisset, bár általában csak kisebb adagot forralok, így nem szokott sokáig állni. Szerintem az ásványvizet is forrald 1 nap után.
2008. szept. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én minden nap forralok vizet kb. 2 litert, az 1 napig elég. Kétszer tápszert csinálok belőle, a tejpéphez is az kell, és a teát is abból csinálom, ezért fogy el 1 nap alatt.

Én soha nem raktam még hűtőbe.

2008. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem tettem még soha hűtőbe, pedig már 8 hónapos. Minden reggel forralok vizet, azt issza napközben, este pedig kiöntöm ami megmaradt esetleg.
2008. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is minden este forralok frisset, a megmaradtat pedig kiöntöm.
2008. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi labor célra, érzékeny analitikai mérésekhez általában 2 napig használjuk fel a kiforralt lehűtött vizet.

Ennyi idő alatt még biztosan nem jelennek meg benne baktériumok, algák, stb-k.

2009. dec. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!