Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más gyereke is egyfolytában...

Más gyereke is egyfolytában mozog?

Figyelt kérdés
5 hónapos fiam túlzás nélkül non-stop mozog.Persze csak vízszintben ,de megállás nélkül kapálózik ,rugdal ,forog.Már tiszta izzadt a háta meg a feje ,vörös a feje és liheg de akkor sem áll le csak szoptatás közben egy idő után.Ha kezemben van akkor is csapkod ,babakocsiban ,hordozóban nem marad meg 5 percig ,nem hogy aludjon.Ez normális?Nem mondtak rá semmi különöset a tanácsadáson.
2015. okt. 21. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

a bélműködésre jótékonyan hat szerintem én babám is ilyen volt, emellett hasfájós, szeles baba

később elmúlt

2015. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom is állandóan ficergett, még szoptatás, cumisüvegezés közben is matatott a kezével, csak úgy a levegőben... :) babakocsizásnál elvolt, mert az mozgásban volt, de amint megállt nyafogni kezdett. Nincs vele gond, de megmaradt örökmozgónak. :)
2015. okt. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!