Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy az éjszakai...

Lehetséges hogy az éjszakai szoptatástól fáj hajnalban a hasa a 3 hónapos babának?

Figyelt kérdés
2015. okt. 22. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:

3 hónaposan már kinövik ezt a hasfájás-dolgot.

Én ekkorra már nem szoptattam éjszaka.Mi a baj ,miért kel fel?Valahogy nem tudnád megoldani ,hogy ne szoptass éjjel?

2015. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak annyira össze-vissza kapom az információkat. Szerintem meg tudnám oldani de nem akarom kinozni...

két napja este 8körül vacsorázik 9 előtt alszik és 4-5ig nem etetem meg, de azt is úgy hogy eltte egyszer kétszer felkel és vissza kell altatnom (nem vészes amúgy, nem sir nagyon, csakhát felkel). de mindenesetre ez is 8 óra nem evés, és nem tudom hogy nem volna-e túlzás a 10 óra. talán ma éjjel megpróbálom 4kor is inkbb visszaaltatni

2015. okt. 22. 10:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Tuti nem attól fáj a hasa. Kisfiam 6 hós koráig 3 óránként szopott éjjel-nappal.
2015. okt. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor szoptasd, amikor kéri.

3 hónapos babánál teljesen normális, hogy éjjel szopik.

Fájhat a hasa bármitől, amit Te eszel, és átmegy a tejbe.

2015. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát igen de nagyon fura hogy mindig éjjel amikor megszoptatom 2 órával később újra sir. és nem az éhségtől. ma hajnalban meg egészen biztosan látszott hogy hasbaja van
2015. okt. 22. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!