Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjam meg, hogy nappal...

Hogy oldjam meg, hogy nappal a saját ágyában aludjon?

Figyelt kérdés
Nekem mióta volt a nagy meleg és állandóan nyűgösködött csak az én ágyamban hajlandó aludni,de itt jó nagyokat.HA megpróbálom becsempészni az ágyába kb 3perc és már fel is ébredt,rosszabb esetben ordítva.Próbáltam már,hogy rakok be egy olyan pelust amivel én is aludtam,hogy érezze a szagomat,de semmit sem ért.Ti,hogy visztek rendszert ezekbe a dolgokba,mert nekünk már káosz minden.Össze vissza alszik..szerencsére az esti alvás viszonylag jó,de nappal...Teljesen szét vagyunk csúszva és nem hajlandó csak kézben lenni szinte egész nap..9hetesek vagyunk..ja az ágy amiben alszunk az nem a közös ágyunk a férjemmel.Idővel a kicsié lesz,de most még én a szobájában alszok ezen az ágyon az éjjeli szopik miatt,h.ne zavarjuk a papát,mert ő korán kel..
2008. szept. 11. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.Az én babám 17 hetes,de még soha nem aludt a mi ágyunkban.A papa nálunk is külön aludt,de 8 hetes kora óta már nyugisak az éjszakáink.Én azt csináltam,h amikor felsírt az ágya mellé álltam,ültem és símogattam.Ha nagyon sírt kivettem,megnyugtattam,és vissza tettem.Nem mondom,h egyszerű volt,de megérte.Volt,h fél órát is ott ültem éjszaka.A kiveszem dolog csak napközben volt,éjszaka csak a símogatós.Most,ha annyira fáradt,h nem tud elaludni egy kicsit dajkálom,és amikor már kómás berakom az ágyába.Ha kell még egy kis simit kap,de általában nem tart rá igényt.Este nincs dajkálás,amint tele tettük a pocit megy az ágyikóba,pici simi,és alvás.Sírni soha nem hagytam és nem is fogom.Türelemmel és kitartással vissza tudod szoktatni az ágyikójába.
2008. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a mi kislanyunk 3 hetes,ejjek velunk alszik mert igy kenyelmesebb. nappal nem. ugy gondolom ha majd itt lesz az ideje, az o agyaban fog aludni. de addig jo igy.
2010. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!