Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van külön újszületteknek tea?...

Van külön újszületteknek tea? Mit adhatok neki ha szomjas?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy két hetes kisfiam még nem álltr be rendszertelenül eszik és rendszertelenül alszik.2hét múlva menni kell dokinénihez tanácsadásra akkor ezt hogy oldom meg?volt már valaki hasonló helyzetben?Hogy tudom rászoktatni a rendszerességre anélkül,hogy hagynám sírni?
2008. szept. 11. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb amit tehetsz, hogy mellre teszed. Állítólag szoptatásnál először híg folyadék ürül, ami pont a baba szomját oltja, aztán jön a sűrűbb, ami az éhséget csillapítja. Szerintem a védőnőnél senki sem fog fennakadni ezen.

Ha valamiért ez a módszer nem jó neked, akkor is inkább felforralt és lehűtött csapvizet adj neki, mert a tea egyrészt mégiscsak mesterséges anyag, másrészt az íze miatt bezavarhat a szoptatásba (előfordulhat, hogy jobban ízlik neki, mint a tej).

Egyébként ne izgulj azon, hogy 2 hetesen még nincs rendszer. Ez be fog állni. Ha a védőnő erőlteti a rendszerességet, hagyd rá, úgyis ti ketten érzitek, mi a jó mindkettőtöknek.

2008. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van ahogy az előttem szóló mondja. Amíg szoptatni tudsz ne adj neki mást tedd mellre ha éhes ,ha szomjas. Így ha minden jól megy tudsz majd sokáig szopiztatni
2008. szept. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez világos de mi van ha a városba kell vinnem ott hogy szoptatom?ö igényli majdnem folyamatosan.
2008. szept. 11. 14:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
tELJESEN IGAZUK VAN AZ ELŐTTEM HOZZÁSZÓKÓKNAK. Ne törődj senkivel! Én mindig mellretszem akárhol is vagyunk. Persze nem provokálva, de ha a babám szomjas-éhes kit érdekel. Ez a legfontosabb.
2008. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Részben egyet értek az előttem szólókkal.Mi is a legnagyobb melegben születtünk,mondjuk nekünk bejött a 3óránkénti evés,de azt megfigyeltem ha nagyon meleg van akkor igen is kell neki a víz.Volt,hogy üvöltött a cicit kiköpte és mikor adtam neki vizet megnyugodott.Nekem a drnőm és a védőnőm is mondta,sőt a családunk összes szült-női tagja.Próbáltam a teát is neki,de nem igazán jött be..mi már pohárból iszunk,jobban bejött mint a cumisüveg..azt csak erőltettem,de totál bezavart a cicizésben.MA pl.nekem is felkelt és meg kellett szoptatnom a védőnő várójában ,ahol volt ffi is,elfordultam,két széket összetoltam,felraktam a lábam az ölembe kaptam és ettünk kicsit.Nem érdekelt ,hogy mit gondoltak,de mindig jobb volt mint ha üvöltött volna.9hetes baba mamája
2008. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Én mecsek baby teát szoktam neki adni a szomjúságra,főleg a nagy melegekben,néhány korytot két evés közt,de csak gyengére főzve és mi a csuklást is evvel szüntetjük meg.Ez emésztést elősegítő,megszünteti a hasfájást.
2008. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nagy melegben és hasfájásra én is adok a babámnak MECSEK Baby teát (gyógyszertárban, DM-ben is lehet kapni). Sokan azt mondják ez nem kell, de a mi babánk szereti és mellette szopik rendesen!!!
2008. szept. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam is bevált Mecsek Baby. Azt adtam a kislányomnak első perctől kezdve, és ennek köszönhetően nem voltunk hasfájósak és szereti is a pici. Én még használom a Babamosoly teát, az is nagyon jó hasfájásra, és szomjoltásra is.
2008. szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!