Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hány pelenkát próbáltatok...

Ti hány pelenkát próbáltatok ki, mire meglett a legjobb? Melyikkel mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
A Pampersről elég jókat olvasok, van persze, akinek másik típus jött be, de a legtöbb jót eddig arról hallottam. Érdemes vajon rögtön azt venni, vagy ti próbálkoznátok előbb DM-es saját márkással?

2015. okt. 26. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Pampers new born - elég jó, nem folyt ki belőle sose semmi

Pampers narancssárga - sokan szídják, nálunk ebből se folyt ki soha semmi, én szeretem mert szerintem jobb az illata mint a zöldnek és feleannyi

Pamper premium care...ez semmiben nem jobb mint a másik kettő, viszont jó drága, nem vettem csak párszor..

Tojours (lidl) - elég vékonyka, de nem folyt ki szinte sose semmi belőle, ajánlom

Sparos Pretty baby - ez elég kemény és vékony anyag, de most ezt használjuk, ebből se folyik ki semmi...

Libero - molyos volt (kukacos) soha többet nem hozom a lakásomba, és mástól is hallottam hogy neki is molyos volt - ettől eltekintve ebből se folyt ki semmi

Baby Love bugyi pelenka - ez nagyon jó, mármint a bugyi pelenka..de elég drága.


hát ezeket próbáltam. Őszintén én kizárólag az illata miatt a narancssárga pampersre szavazok, árban középkategóriás, nem gumis a dereka, emiatt nem szeretik, az én babám meg pont emiatt szereti...

hozzáteszem az elején nagyon híg a baba kaki, talán akkor érdemesebb azért gumisat venni, mi kb. 3. hónaposan váltottunk a narancssárgára

2015. okt. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy én is rengeteg jót olvastam a Pampersről, meg a Liberóról.. :) az első 1 hónapban jó volt a Huggies newborn, utána átázott, pedig én aztán cseréltem a pelenkát, ha kellett ha nem. A Liberól keménynek bizonyult, a Pampers pedig iszonyat büdös volt már egy kis pisitól is, aztán ki is csattogott a lányom popsija.

Utána kisérleteztem, először Aldis, utána Lidl-s, nekem mindkettő bevált, de választani kellett, akkor a lidl-s-re mondanám, hogy nagyon jó volt!

2015. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pampers-szel kezdtünk. Isteni volt. Aztán gondoltuk,nézünk olcsóbbakat is. Nem sorolom, párat próbáltunk, de kifolyt, nyomta, volt, ami kifejezetten kellemetlen illatú volt, stb. Mosható pelusoztunk is egy negyed évig. Most visszatértünk a Pampers-re, akár milyen is az ára, negyed annyi a gond vele, mint a többivel volt.
2015. okt. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Libero-t vettem, mielőtt megszületett a gyerkőc, majd a látogatóktól kaptunk más márkájút is. Volt olyan, amit elajándékoztam másnak, mert reggelre átázott a pisitől vagy kifolyt belőle a kaki, és maradtunk a Libero-nál, mert azzal történt a legkevesebb baleset (emellett a Pampers áll a második helyen nálunk).
2015. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lányomnál a narancssárga pampers-t és a tesco loves baby-t használtuk, az olcsótól kipattogott, fiamnál többféle pampers-t az elején, mert kaptuk ajándékba, aztán 4-es méretig bevált a narancssárga, az 5-ös mindig átázott már nappal is, azóta felváltva használjuk az olcsóbbakat, 10-es kiszerelésekben vesszük, egyikkel sem volt semmi gond.
2015. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ujszulottent a Liberot szerettem. A Pampers (feher) nekem akkor nem jott be.

Aztan elkezdtem en is probalgatni. :-)

Happy (Auchanban lehet kapni) - nincs gumi a derekan es szerintem nagyon kemeny, merev. De nem volt vele baleset

Rossmann Babydream - szeretem! Vekony, gumis, megfeleloen puha

Lidl Toujour - egyszer vetten, hasonlo mint a Rossmann-os pelus, nem volt vele gondom

Pufies (emagon lehet kapni) - nekem nagyon bejon! Vekony, puha, gumis 3600 ft korul van egy 70-80 db-os csomag. Sokszor ingyenes a hazhozszallitas is.

Zold Pampers - allando "tars"! Ejszakara hasznaljuk, puha, gumis, szerintem tokeletes.

Libero - most tertem vissza ra! Nagyon tetszik! Olyan vekony, h tobbszor megkerdeztek, h mar nem adok pelust a fiamra? Szinte eszrevehetetlen.

Gazdasagos pelust is probaltam. Amig pici volt a baba es meg nem nagyon mozgott, addig azerintem az is megallja a helyet. Teny h vastagabb, mint a tobbi, de balesetre nem emlekszem.


Azt hiszem ennyit probaltunk. De meg a mai napig szivesen kiserletezem, ha hallok jo tippet.

2015. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

egyébként ha rám hallgatsz, újszülöttnek valóból válassz magasabb kategóriát, mert akkor még nem tudhatod, mennyire lesz érzékeny a bőre, milyen gyakran és milyen hígat kakil majd.

az első egy hónap után már jobban látod ezeket, és ha nem érzékeny a bőre (babámnak pl popsikrémet se kellett szinte használnia olyan jó bőre van), akkor válthatsz nyugodtan olcsóbb kategóriára. Vagy ha pl elkezditek a hozzátáplálást akkor majd megint érdemes váltani, akkor már szilárdabb a kaka, viszont többet mozog, na akkor kell kényelmes megoldást találni. Aztán majd egy éves kor felett szerintem érdemes kicsit kényelmetlenebb, olcsóbb pelenkára váltani, mert így előbb utóbb majd rájön, hogy a pelus annyira nem jó dolog, állítólag ez számíthat a szobatisztaságnál, ha kényelmetlen a pelus, előbb hajlandó lehet rá, mondjuk ez teljesen logikus...szóval most indíts egy jobb kategóriával - szerintem - aztán ráérsz 2-3 hónap múlva próbálkozni, ha úgy látod hogy bírja a bőre.

2015. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pampers premium,Babydream a legjobb.
2015. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs tuti, csak van néhàny féle, amit szeretek. Az egyik a Huggies volt, a màsik a Libero, és ami àr-érték arànyban a legjobb, az az aldi MyLove pelusa. De mindenkinek màs jön be. Sokféle noname pelenkadiszkontos pelust is próbàltunk-azok sem voltak rosszak, a Dm-es rossmannos pelus nem jött be
2015. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!