Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Johnson fürdető és sampont...

Johnson fürdető és sampont lehet közvetlenül a baba hajára kenni?

Figyelt kérdés
Babánk haját koszmó elleni olajozás után a sárga Johnson fürdető és samponnal mostuk meg párszor. Alapvetően gyógyszertári fürdetőt használunk. Egyik ismerősünk ránk szólt, hogy nem szabad közvetlenül a fejbőrére kenni, csak a vízbe. A dobozán az van, hogy egy kicsit lehet a bőrére. Szerintetek?
2015. okt. 26. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
3 fiamat fürdettem vele, még élnek...
2015. okt. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet a bőrére kenni, de az már más kérdés, hogy Johnson's-t egyáltalán nem használnék, sem a gyerekemnek, sem magamnak és senkinek sem ajánlom.
2015. okt. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ajándék volt, tényleg csak párszor használtuk. Amúgy mit érdemes kipróbálni?
2015. okt. 26. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha bírja a fejbőre, akkor szabad. Egyébként én a hajukat is gyógyszertári fürdetővel mostam babakorukban, mindennap.
2015. okt. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Babé-t használunk mindenből születése óta, sosem volt baj miatta.
2015. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is megvettem a sárga johnsont, mert nagyon tetszett az illata. Csak a vizébe tettem és úgy fürdettem a fürdetőkrémmel lekent babámat. 2 nap után teljesen kiszárította a bőrét, úgyhogy jelenleg magunknak használom habfürdő helyett, hogy mégse kelljen kidobni.


Koszmóra a Babé koszmó elleni samponja a legjobb, drága, de nagyon sokáig elég. Én születése óta használom, most 6 hónapos és még majdnem félig van a flakon, pedig minden este mosom vele a fejét.

2015. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!