Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki 4hónaposnak már...

Van olyan aki 4hónaposnak már adott hipp vagy kecskeméti granulátumos teát?

Figyelt kérdés

#4 hónapos #hipp kecskeméti granulàtumos tea
2015. okt. 26. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én adtam, tudom, hogy sok anyuka szerint mérgező, és nem is anya, aki ezzel itatja a gyerekét, de én néha adtam ilyet a gyerekemnek, mivel a tiszta vizet nem volt hajlandó meginni, a főzött teát megitta magában, viszont, ha nem volt időm teátfőzni, hűteni, kevertem neki granulált babateát. Túlélte, már 7 éves, nem lett cukorbeteg, nem hízott el :) - mondjuk tényleg ritkán adtam, kb. 2 dobozzal használtam el, állandó folyadékpótlásnak nem adnám.
2015. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is adtam, engem is lehet lepontozni. Nem tudom kapható-e még, a Hipp citromfű tea, azt adtam, persze plusz cukrot nem tettem bele. Kecskemétit nem ismerem, de gondolom hasonló lehet.
2015. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nagyobbik lányom 12 éves. Akkoriban még nem hallottam semmi rosszat a granulátumos teákról. 4 hónapos korától rendszeresen itta. Nem lett baja, sőt, ő a legvèkonyabb az osztályban :) A kissebbiknek már filteres teát adtam, de ő inkább a vizet szerette, nem teáztunk gyakran.
2015. okt. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen az én nagyobbik lànyom is 8éves,és régen ő is azt itta.De manapsàg màr csak rosszat hallani róla.
2015. okt. 27. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!