Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél bevált a gripewater...

Akiknél bevált a gripewater mennyi idő alatt hatott?

Figyelt kérdés
5 hetes múlt a babám, de semmi sem hat igazán! Ez az utolsó amit kipróbálok! Ez mellé nem kell adni espumisant sem?
2015. okt. 26. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Ugyanitt tartunk mi is.. semmi más nem használ. Most megy a férjem ezért..

Azt olvastam van akinek nagyon bevállt de van akinek még rosszabb tőle.

Nincs értelme szerintem adni mellé. Úgyse használ. Mi infacolt adtunk eddig de nincs értelme mert egy picit se javult tőle.

2015. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Infacolt adtam ez elott de az annyira sem hasznalt mint az espumisan! Ettol legalabb volt puki!:) de kaka gondok is vannak. Sajnos szelcsovezni is kell olykor!:(

Pedig kapja a lactase comfortot, biogaia-t, de semmi!

Remeljuk nekunk is hasznalni fog ez a viz!!!

Neked hany hetes a babad?

2015. okt. 26. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk csak az használt. Beadtam neki, felvettem, picit simogattam a hátát és kb. 5-10 percen belül egy nagyot büfizett tőle. Megkönnyebbült és utána jót aludt. Sajnos nekünk sem vált be sem az infacol sem társai. Jó hogy rátaláltam.
2015. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, 4 hetes a baba. Lactase comfort volt próbálva nála is, semmit nem ért. Az espumisan sem és az infacol sem. Puki nem nagyon van. Uh-n is voltunk, nagyon gázosak a belei és még a szélcső sem használ, bár volt puki azzal bőven de utána se jó. :(
2015. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Bizom benne nagyon!!!

Sajnalom a babad, hogy meg a szelcso sem segit! Igen, azzal az a baj, hogy ami gaz epp ott van az kijon, de keletkezik helyette masik rovid idon belul! Szelcsovel meg nem lehet lenni folyamatosan..:(

Mi meg a masszazst es a tornat is csinaljuk de attol se javul a dolog! 1-2 puki es slussz. Raadasul a kislanyom majdnem vegig nyogdecseli az ejszakat meg erolkodik! Rossz hallgatni:(

2015. okt. 26. 21:11
 6/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, én nem merem elkiabálni de mintha a mai nap sokkal jobb lenne, mint az előzők. Jelenleg alszik a fiam. A reggeli sírás is elmaradt. Remélem így is marad minden. És remélem a te babád is szépen fog aludni tőle. :)
2015. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk 2 alkalom után hattt.

Npai 3x adtam neki,délben,délután és este.

De előtte váltani kellett teljesen tejmentes tápszerre (neocate) mert az anyatejet már nem fogadta el és másik tápszer nem vált be.

Szóval előbb anyatej volt,én tejmentesen ékeztem,nem jött be.Aztán elutasította,tejleadó lettem,ő kapott tápszert,ami nem vált be.

Később tértünk át a neocate-re,önmagában ez sem hozott megoldást.

A Woodward's-os gripe waterrel együtt viszont nagyon jó volt.

8 hónapos koráig kellett,azóta már nem,de a neocate-et még mindig eszi :-)

2015. okt. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

En sem akarom elkiabalni, de mintha javulna a hasfajas!:)) az biztos, hogy hatalmasakat bufizik, ha ez lejutna a pocakba...

Mar az en kislanyom is jobbakat alszik!;)

2015. okt. 28. 15:59
 9/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, pukizik a fiam olyanokat.. végre.. harmadik napja használjuk. Csodaszer.


Örülök hogy nálatok is úgy néz ki használ. :)

2015. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen !!!!! :)))
2015. okt. 29. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!