Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hete szültem és a szülés...

5 hete szültem és a szülés utáni vérzésem már múlthéten abba maradt. Ma azonban vérezni kezdtem. Ez menzesz és ha az normális ilyen korán? Nem árt a szoptatásnak?

Figyelt kérdés

2015. okt. 27. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális, nem árt.
2015. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül menzesz. Nekem is kb 5 hétig vérzett. aztán majdnem elmúlt és utána még egy hétig mintha dézsából öntenék.

Hát elvileg más ilyenkor az anyatej íze de én még nem hallottam olyan esetről ahol ez bezavart volna a szoptatásba.

2015. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sose értem, hogy egy ilyet miért nem az orvostól kérdezik meg...

Ha itt azt írják, hogy normális, akkor megnyugodtál? Ha véletlenül valami komoly bajod van, akkor majd ráfogod az itteniekre, hogy de hát itt azt írták, hogy minden rendben...

Amúgy a menzesz nem árt a szoptatásnak, miért ártana? Gondolod, hogy aki szoptat egy évig az nem menzeszel?

Ritka nagy hülye lehetsz...

2015. okt. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!