Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan akinek a babájának...

Volt olyan akinek a babájának terpesz pelenkát írtak fel az ortopédiai vizsgálaton de nem tudta ráadni folamatosan mert nem viselte el?

Figyelt kérdés
A kislànyom addig sír ameddig le nem vesszük róla.Aztàn làtom hogy mindig töri a làbàt a combjànàl belül mert mindig piros lesz neki.Gond hogy nem hordja?Lehet emiatt később baja a csipőjének?

#csípőszűrés #Terpesz pelenka
2015. okt. 27. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet baja.

Nagynéném is sajnálta a gyereket, aki ma ennek köszönhetően egy harmincas rokkantnyugdíjas.

2015. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mumusan ***** válasza:
100%
Mindenképp lesz. Add rá, tereld el a figyelmét, és vastagabb gatyót adjál rá. Vagy az egyik gatyónak a belső üllepére varrj mégesgy réteget. Így nem csiszálja ki.
2015. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet baja a csípőjének, ha nem hordja. Ha töri a lábát, akkor add rá nadrág fölé. Kisfiamnak elég sokáig kellett terpeszpelenkát hordania, kétszer ki is nőtte a méretet. Így mi több márkájút használtunk, valamelyik jobban bejött mint a másik fajta, esetleg Ti is próbálkozzatok másmilyen márkájúval (különböző boltokban kaptam a különböző típusúakat).
2015. okt. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat.És egész nap rajta kell hogy legyen?
2015. okt. 27. 16:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Tegyél valamit a combjához, hogy ne nyomja annyira, vattát vagy valami ruhadarabot. Komoly baja lehet belőle.
2015. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak éjjel-nappal hordania kellett, kb. 3 hónapig. Ha most nem adod rá a terpeszpelenkát, lehet hogy később kengyelre lesz szükség, ami sokkal rosszabb.
2015. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy olyan dokit fogtunk ki aki míg bent voltunk a fele időt telefonàlàssal töltötte szinte semmit nem mondott.Azt is az aszisztens nőtől kérdeztük hogy hol lehet venni ilyen terpeszpelust.Azt se mondta hogy mennyit kell hogy rajt legyen semmit.De tegnap délutàn próbàlkoztam újra ràadtam és semmi gondja nem volt vele.Arra gondolok hogy most nőhetett bele mert eddig törte kényelmetlen volt neki most meg el is aludt benne.De szerintetek nem késő még ha most rajta lessz de eddig nem volt?Annyira sirt mikor ràadtam eddig.De talàn most màr tudja hordani.
2015. okt. 28. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!