Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babákat miért kell műanyag...

A babákat miért kell műanyag kanállal etetni?

Figyelt kérdés

Ezt sosem értettem, de lehet csak mert nem emlékszem mikor én műanyag kanállal ettem :D

Lenne valami bajuk ha fém kanállal etetnénk? Vagy csak a műanyag jobb nekik babakorban?



2015. okt. 27. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja a fémtől, csak esetleg kellemetlen érzés az ínyének meg az éppen kibújó fogainak.
2015. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%

Semmi bajuk sem lenne, csak ez a divat. Régebben minden gyereket fém kanállal etettek, semmi bajuk sem lett töle.

Mellesleg a müanyag éppen nem feltétlen egészséges, mert sok minden kioldódhat belöle.

2015. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
mert lekocogtatja a fogarol a zomancot, plane ha izombol raharap.
2015. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Mert a pici babák még hajlamosak össze-vissza ráharapni stb.

Illetve mikor már maga próbálkozik a kanállal evéssel akkor is jobb ha nem a fém kanalat rágicsálja és teszi be mindenféle szögben a szájába, hanem a puhább műanyag kanalat.

2015. okt. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

felsértheti az ínyt, a tejfogzománcot, valamint vezeti a hőt, elképzelhető hogy beleteszed a meleg ételbe és forró lesz a kanál és nem veszed észre, megégeted a szájacskáját.

én nem ezen a 10 ft-on spórolnék

2015. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Én lányom sokkal jobban szerette mindig a fém kiskanalat. A műanyagokat alig használtuk.
2015. okt. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
2015. okt. 27. 17:34
 8/8 A kérdező kommentje:
#5: Nem szeretnék ezzel spórolni,és nem is tervezek még gyereket, csak eszembe jutott hogy miért lehet jobb. (én ma el nem tudnám képzelni, hogy műanyag kanállal eszek, irritál a gondolata is, csak arra voltam kíváncsi a babáknak miért jobb)
2015. okt. 27. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!