Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mehetünk így holnap BCG-re?

Mehetünk így holnap BCG-re?

Figyelt kérdés
Holnap délelőttre van időpontunk BCG-re a kórházba. Ma is kaptunk 2 kötelező oltást (2 hónapos a kicsi). Belázadodott (38,2). Kaphat így holnap vajon BCG oltást?

2015. okt. 27. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Lázasan nem, és nekem azt mondták a másik oltástól is el kell telnie legalább két hétnek.
2015. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi is oltunk BCG-t, nem kell eltelnie közt időnek.

Volt, aki egyik nap BCG-t, másik nap 2 hós oltást (Prevenar+Pentaxim) kapott.

Reggel csörögj oda, ahol az oltást kapja, hogy viheted-e (gondolom az oltás miatt lázas), és megmondják, hogy vidd-e, ha nem, akkor kapsz másik időpontot

2015. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, azt mondták,BCG-t kaphat más oltással, de arra nem tértünk ki, mi lesz ha belázasodik. Nem vagyok oda az ötletért, hogy ilyen állapotban kapjon még egy adag vírust. Reggel hívom őket.
2015. okt. 27. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Lázas gysreket nem engednék oltani, életre szóló szövődményeket okozhat.
2015. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk azok voltak az első kérdéseik oltás elótt, hogy nem lázas-e, nem beteg-e, volt-e már lázas és van-e a családban immunhiányos betegség bárkinek. Aztán, hogy anyatej, vagy tápszer (gondolom, ha még nem volt lázas, akkor számít, hogy az anyatej védte, vagy nem, mert az oltásnál nem véd stb.) Ha elviszed, az orvos majd eldönti adható az oltás, vagy nem. Szerintem nem oltható.
2015. okt. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem oltották be, majd hétfőn.
2015. okt. 28. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!