Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet elmulasztani...

Hogyan lehet elmulasztani csecsemőnél a csuklást? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
2015. okt. 30. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
a szoptatás, mert attól megnyugszik a pocakja..,,most már nem szoptatom, mert már 1,5 éves, de még mindig képes 30 percig csuklani..általában a csuklása belelóg az evésbe és attól szokott neki elmúlni...
2015. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Miért akarod elmulasztani? Nem lesz tőle semmi baja.
2015. okt. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Víz de pont evés után nem fogadja el. Tápszeres, ha egyszer jóllakott előtte azt sem fogadja el. Leggyabrabban pedig evés után csuklik.
2015. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Adjál neki egy kis vizet vagy bármi más folyadékot. Az én lányom már egy kortytól sem csuklik tovább.
2015. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bármilyen folyadék amit amúgy is iszik. Tea-víz-tápszer-anyatej. Savanyú uborka, citromlé és társait ki ne próbáld, nagy butaság az összes. Sajnos a csuklás ilyen, nehéz elmulasztani és pici babánál nagyon zavaró tud lenni. Kisfiam nagyon csuklós volt, sokszor visszabukta ez miatt a tápszert.
2015. okt. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi vizet adtunk, adunk neki, tápszeres baba, most 10 hónapos és kicsinek nagyon sokat csuklott. Ha nem múlt el a víztől akkor meg ráhagytuk, egy idő után elmúlik magától is, észre se vettük, hogy már nem csuklik. Nem lesz tőle semmi baja egyébként ha csuklik, őt egyáltalán nem zavarta, ugyan úgy csinálta a kis dolgait tovább, mintha semmi se lenne.
2015. okt. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

miért pontozzátok le azt aki a kérdésre válaszol? megint mi nem tetszik? hogy szoptatom a babámat? hát ez tényleg katasztrófa!!


1es

2015. okt. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Itt mindenki le van pontozva aki bármit is ad csukló babájának. Milyen rossz is az, amikor az amúgy is nyűgös és fáradt babám (hasfájós) végre aludna el és rájön a csuklás, majd nézzem ahogy csinálja fél óráig.. mire elalszik lassan kel fel megint enni..
2015. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

egyébként én azt olvastam hogy a babáknak egyáltalán nem is rossz a csuklás, észre sem veszik nem kell vele törődni.

viszont tény, nem bírnak tőle aludni. Ezért alvásidőben inkább a mellemre tettem, ettől elmúlt a csuklása és szépen elaludt.


1-es

2015. okt. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én például egy icipici citrom levét teszek a nyelvére,azonnal abba hagyja és a doki azt monta a citrom egészséges neki, főleg hogy közeledik a tél.
2015. nov. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!