Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fokos szobában milyen...

Hány fokos szobában milyen vastag takaróval takarjátok a milyen ruhában lévő babátokat?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Itt van egy jo tablazat ( magyarul ha lejjebb gorgeted ) , hogy kell a babat oltoztetni ejjelre.

Nalunk 21-22 fok van, hosszu ujju body es egy vekony halozsak.

Az idealis a 19-22 fok a babanak.


A tuloltoztetes a bolcsohalal kockazatat noveli

2015. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
22,5 fok, rugi, hosszúujjú body, zokni, vastagabb takaró. 1,5 éves.
2015. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
23-24 fok. Body+rugi, vastagabb pléd, 10,5hónapos
2015. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elnézést kedves első de mutatnál egy képet egy vékony hálózsákról? Csak mert én vettem egyet amiről azthittem hogy vékony de állati meleg. És van itthon még egy ilyen kb pólóanyagú de az gondolom már túl vékony.
2015. nov. 1. 20:00
 5/14 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

A vekonyabb halozsakot ugy tudom leirni , mintha 4-5 reteg pamut polot osszevarrnank.

2015. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

hmm. rendben köszi. és az oldalt is.

meg a többieknek is köszi, de szerintem az én babámnak az talán túl meleg

2015. nov. 1. 20:05
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
22-23 fok között, rövid ujjú body, pamut rugi és vastag hálózsák.
2015. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

17-18 fok, hosszú ujjú body, hosszú ujjú póló, azon pulóver, alul semmi, vastag hálózsák.

Mondjuk ő hideghez van szoktatva. Egyszer kórházba került egy fertőzés miatt, ott a közintézményekben szokásos meleg volt, de nyitott ablakok (ilyesmi időben). Akkor kénytelenek voltunk pelenkára és rövidujjú pólóra vetkőztetni, egyébként szakadt róla a víz.

2015. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálunk napközben 20fok van, éjjel lecsökken 18 fokig és annyi van reggelig.


20 hónapos egy hosszu bodyban alszik, egy 2.5tog-os hálózsákban és ha éjjel kelek wc-re, dobok rá egy polár takarót is. Néha van rajta egy vékony pizsama alsó is, de zoknit ő nem visel el.


2 hónapos egy hosszú rugdalózoban alszik, nincs talpa, ő sem kap zoknit, izzad a talpa és bevizesedik. Ő kb. 4 rétegnyi polárral takarózik, ha éjjel felkelt, akkor kap még 2 réteg polárt és ennyi. Ha már nem csak hason alvós lesz, és leszedi a takaróját, akkor télen ő is hálózsákban lesz, mint a bátyja.

2015. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
1 éves gyerek - 22-23 fokos szoba. Vagy egy pizsirugi van rajta (de nincs alatta body), vagy body + pizsinadrág, erre egy hosszú ujjú, de béleletlen, egyrétegű plüss hálózsák. Takarót nem használ. Van vastagabb hálózsákja is, de abban melege volt.
2015. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!