Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem büfiztetem meg sok...

Ha nem büfiztetem meg sok puki lesz?

Figyelt kérdés
Éjjel cicin alszik el és hogy mindenki tudjon aludni nem szoktam megbüfiztetni mert olyankor felébred még 1órára anya örömére. Viszon megint hasfájós. Akkorákat pukizik. Létezik hogy a büfiztetés kimaradása miatt, vagy akkor csak sír de ha felveszem büfizik?

2015. nov. 2. 04:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%

Alap, hogy megbüfizteted!


Egszer majd jól összehányja magát, vagy megfullad benne, mert nem tudott kijönni, aminek ki kell. Vagy végigszenvedi az éjszakát.

Jó ez neked?! És, akkor mi van, ha felkel éjszaka? LEteszed és kész. Betakarod, simized, és kimész, nem kell őrt lálni mellette.

2015. nov. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Büfizen attól nem lest több fingja csak fáj majd a hasa mert feszül aztán lehet h lehány téged
2015. nov. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én szoktam büfiztetni, bár nekem nem szoptatás közben alszik el, így mindegy ebből a szempontból.

Többször volt hogy nem volt türelmem kivárni a fél órát vagy ki tudja épp mennyit hogy kijöjjön valami az éjszaka közepén 3x és visszatettem. Volt hogy bukott később... és volt hogy egyszerűn csak böfögött ugyanis hason alszik és elvileg úgy kijön simán.

2015. nov. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A levegőnek muszáj kijönni valahol. Ha már a belekben van, akkor büfivel már nem jön ki ezért fontos kaja után.
2015. nov. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem kell őrt állni? Lerakom és kész? És hallgassam ahogy visít mert nem tud még egyedül elaludni?

Simire nem alszik, hasán utál lenni...

Rendben, idáig soha nem hányt, de hogy megelőzzem büfiztetni fogom esre is.

2015. nov. 2. 08:30
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
Milyen érdekes....húsz éve még el tudtak aludni egyedül is a babák....igen, nem kell őrt állni mellette, leteszed és kész
2015. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Te nem tudom melyik világban éltél 20éve....max a te gyereked volt nyugodt szerencsédre
2015. nov. 2. 08:56
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, több lesz a puki, mert az a levegő valahol távozik.

Én is sokat kínlódtam a kicsivel, sajna, csak egy dolog vált be: félülő helyzetben a hasamon altattam (szájában a cici)

Illetve a cumi.

Ha komfortcicis, nagy könnyebbséget jelent.

2015. nov. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet köszönöm :)
2015. nov. 2. 11:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát, amíg szobrozol, nem is fog egyedül elaludni.


Az enyém mondjuk ebből a szempontból egyszerű volt, mert letettem, simogatás, ének és aludt is. Néha gagyogott még magának, meg kb. 3x sírdogált (ordítás esetén persze én is kihoztam).

2015. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!