Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mennyi, és milyen pelenkát...

Nünü87 kérdése:

Ki mennyi, és milyen pelenkát vásárolt újszülött babájának? Melyik a legjobb és hol lehet jó áron megvenni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az 1-es Liberot szerettem az újszülöttjeimnek, de itt ahány válasz, annyiféle vélemény fog születni. Én azt javaslom, hogy vegyél egy bármilyen újszülöttnek való pelenkát, és próbáld ki, a Te babádnak jó-e. Nem érdemes nagyon bevásárolni, mert lehet, hogy Nálatok pont másik fajta fog majd bejönni, és az is kiszámíthatatlan, hogy mennyi fogy majd egy nap. Az én babáim minden evés után kakiltak legalább egyszer, úgyhogy az első időben napi 10 simán elment, de valaki megússza napi 5-6 darabbal.
2015. nov. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a Pampers vált be. A prémium (fehér) és az Active baby (zöld).

Liberót kaptunk, és borzalom volt. Minden kifolyt, állandó öltöztetés... Többet is próbáltunk, de maradtam a Pampersnél.

Mindig figyelem hol akciós, általában Rossmannban vettem amikor -15%-os akció van, plusz a 10%-os végösszegi is levonható.


Minden baba más, úgyhogy ezt neked kell kitapasztalnod. Barátnőmnek pl a Tesco pelenka is bevált.

2015. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
napi 6-8 db pelenkával számolj. Mi Pampers New babyt vettünk, azt ajánlották, kezdetben ne kísérletezz mert lehet hogy érzékeny lesz a bőre, sokat és hígat kakil stb...majd ha már szilárdabb a kaki és jobban bírja a bőre, ráérsz olcsóbbak közül válogatni. A Tescóbol rendeltük a pelust, bár újabban ott drágább, ezért mindig lesem az akciókat.
2015. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a dm-es babylove-ból vettem egy kiscsomagos 1-eset, azóta 2-eset, nekünk bevált. De nem véletlenül van ennyi, másnak pedig a 20. féle jön be.

Rokonom a libero-t használja első perctől.

2015. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lányomnak Pampers-t vettünk, jó sokat, de sajnos nem vált be. Egy ideig a DM-es volt jó, aztán a nagyobb méretből a Libero majd a Pampers.


Most várjuk a második babát, vettem mind a 3 féléből egy-egy csomagot kezdésnek.

2015. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy nagy csomag 1-es Pampers Premium Caret vettünk, bevált, egy ideig használtuk. Bármilyen 1-es méretűből vegyél egy csomaggal és meglátod beválik-e.
2015. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a legjobban a pampers premium care jött be.Abból nem folyt ki a kaki. Később is maradtunk a pampersnél.A tescoba szoktuk venni mikor akciós,akkor többet veszünk.
2015. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Bella Háppyt használtunk, annak van köldökkivágása, utána meg DM-est. néha Liberót, a Pampers szagától én hányok. Azóta meg már moshatóra váltottunk.

Tesómék picije 1 hónaja született, Pamperst vettek, de minden kakinál nyakig sz.ros lett, vettek vmi nonsme 100Ft-osboltos pelust, az bevált :)

Ahany baba annyi verzió, tényleg ne tárazz be nagyobb mennyiséget.

2015. nov. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!