Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-es Libero jó lesz az újszülö...

2-es Libero jó lesz az újszülöttnek vagy mindenképp vegyek 1-est is?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
mi 2essel indultunk,az 3 kg-tol van,fiam is 3 kilo felett volt,hamar kinőtte az 1es pelust,még jo hogy abbol csak egy kicsi csomagot vettünk.
2015. nov. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy csomag 1-est vennék, ha nem extra nagy baba várható.
2015. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én vennék 1es méretet. 2 hétig hordta a fiam (4200 grammal született). 1 csomagtok vegyetek, aztán majd meglátjátok
2015. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hetes korától már a 3-ast hordja. 2essel kezdtük, de 4kg felett született és így a 3-as is születésétől jó lett volna. Az első gyerekkel is az a tapasztalatom, hogy az 1-es pelenka nem jó. Olyat nézzél, ami minimum 3-6 kg-os, az jó lesz később is, de a 2-5k nem biztos. Max pótolod egy kiscsomaggal ha megszületett és mégis kisebb kell.
2015. nov. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Az én fiam 2 hétig 1est, 3 hétig 2es pelenkát hordott. Elméletileg jo lett volna rá születésétöl a 3as, mégis, még a 2es is nagy volt rá eleinte.
2015. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kórházba is kell pelenkát vinni, szóval nem tudom pótolni. Valamit rá kell adjanak szülés után is.Szóval mindenképp előre kell megvennem.
2015. nov. 2. 15:24
 7/7 Adrienn0122 ***** válasza:
A kislányom 2850 grammal született, kicsit több mint egy hónapos koráig használtuk az 1-es Liberot, amíg elérte a 4 kg-t, így jópár csomaggal elfogyott. Az egyesnek is keresztbe ért egymáson a hasán a két ragasztószalag, amikor megszületett. Az egyes Premium Pampers, amiből termékmintát kaptam, még 2 hetes korában is nagy volt a combjára, és kifolyt a kaki. Aztán a 2-es Liberot is kb. egy hónapig használtuk.
2015. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!