Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez megint minek tudható be?

Ez megint minek tudható be?

Figyelt kérdés
8.án lesz 6 hónapos. 3 hónapos kora öta átaludta az éjszakát majd 5 hónaposan volt 1 hét amikor újra ébredt éjjel enni. Majd 2 hétig megint aludt egész éjjel. Azt hittem nővekedési ugrás de 5,5 hónaposan felült. Majd rá 1 hétre elkezdett mászni. És most megin kel éjjel enni 2 napja. Ez megint a mozgásfejlődésnek tudható be? Normális az hogy ha valamilyen mozgás formát tanul vagy megtanult akkor felébred éjjel? Tápszeres baba. Vagy esetleg nem laktató neki a tápszer? Lactogen Harmonyt eszik ami megváltozott és hígabb lett.
2015. nov. 2. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze teljesen normális, még biztos lesz több ilyen időszak, lehet a mozgásfejlődéstől.
2015. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, az én kislányom is ezt csinálta. Kb 3 hónapos korától átaludta az éjszakát, de ha valami fejlődés jött-mászás, állás, ülés, járás-akkor előtte kb egy hétig nem aludt. Nem evett, de félóránként felkelt.

Most 17 hónapos, kb 2 hétig nem aludtunk, nem tudtam mi lesz-elkezdett beszélni.

2015. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Normális persze. Mikor az én lányom elkezdett mászni,majd felállt ő sem aludt kb 2 hétig. De én nem adtam neki enni,hanem vagy visszaringattam vagy csak simiztem a hátát. Az etetéshez ne szoktasd hozzá szerintem, ha csak mindig akkor kel fel mikor valami ujjat tanul akkor képes lenne átaludni az éjszakát evés nélkül is. Nem azért ébred fel mert éhes.
2015. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Próbáltam vizet adni neki vagy visszaaltatni de felkel és sír és hallom hogy korog a gyomra. Lehet azért éhes mert több energiára van ugye szüksége
2015. nov. 2. 15:19
 5/6 anonim ***** válasza:
3. Vagyok. Akkor esetleg próbálj meg nagyobb tápot adni neki. 6 hónaptól már adhatsz neki 2-est is,az laktatóbb. A mennyiséget is megemelheted.
2015. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mennyiségre már elég sokat eszik 240 ml. Holnap megyek a gyerekorvoshoz majd iratok fel laktatóbb tápszert.
2015. nov. 2. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!