Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szokttassam le a ciciről...

Hogy szokttassam le a ciciről cumira babámat?

Figyelt kérdés
Sziasztok érdeklődnék hogy másoknál is van e így hogy babája csak cicin akar aludni csak az nyugtatja meg és semmi mást nem akar elfogadni.. cumizott de már az se kell csak cici.ha elalszik kézbe ringatva beteszem az ágyába és tiz perc uán kel kétszer alszik napközbe ezt keveslem.mit csináljak h jobb alvo legyen és h elfogadja a cumit?
2015. nov. 2. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
mennyi idos?
2015. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Most biztos kapok hideget-meleget, de akkor is leírom:

Lehet kapni a gyógyszertárba dologel-t, az a fogzási fájdalmat enyhitené, de szerintem nem használ. Esetleg kend be azzal a cumit vékonyan és úgy add oda neki, hátha segít. Ez tényleg csak tipp.

2015. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
6hós nem teljesen akarom csak hogy végre átaludjam az éjszakát mert csak cicin akar aludni és el vagyok nyomorodva teljesen.
2015. nov. 2. 20:41
 4/19 anonim ***** válasza:
26%

Teljesen normális hogy egy hat hónapos cicin akar elaludni.

Próbáljatok együtt aludni, akkor nem fárasztó annyira az éjszakázás.


Egyébként gyereke válogatja.

Nekem három van, és van olyan, amelyik 4 hónapos korától majdnemhogy átaludta az éjszakát, és van egy olyan gyerekem is, amelyik 3,5 éves, és még nem igazán...

2015. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Épp ez az h hagyom cicizni mellettem alszik csak ebbe a pózba h ő cicin vigyázni h ki ne essen a szájából elég kényelmetlen, és próbálnék aludni de el zsibbad mindenem.
2015. nov. 2. 21:01
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
kulon szoba kulon agy?
2015. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Egyszobába van velünk és az ágya is
2015. nov. 3. 09:13
 8/19 anonim ***** válasza:
akkor passz. én válaszoltam neked privátban. de nekünk külön szoba volt
2015. nov. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2-es vagyok amit én írtam az nem lenne jó?
2015. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem miért kenjem be??
2015. nov. 3. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!