Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos a kislányom, és...

14 hónapos a kislányom, és olyan bajom van, hogy mindenkivel barátságos. Ezt úgy kell érteni, hogy elmegyünk a boltba és bárkinek a nyakába borul, és kéri vegye fel. Borzalmasan dühít hogy így viselkedik. Ez kötődés zavar? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 3. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
kinövi pár hónap alatt, unoka hugom is ilyen volt. Most 5 éves, de úgy kell kikönyörögni egy puszit is.
2015. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem mindegyik gyerekem ilyen :-)

valszeg te is egy barátkozósabb emberke vagy

nem nőték ki

de ahogy okosodtak megértették h azért nem kell feltétlen az ölébe mászni mindenkinek

2015. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy társasági lény. Később már úgyis tud differenciálni, hogy kivel kell távolságtartóbbnak lenni és ki közelebbi barát.


Pontosan miért dühít a viselkedése?

2015. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én válaszolok az utolsó válaszoló kérdésére. Engem azért dühít, mert sokszor a legalkeszebb, legbüdösebb, szakadtabb embereket találja meg...Ha nem, akkor meg azért mert ki tudja, hogy kiben mi lappang, vagy valójában milyen ember és nem szívesen veszem, ha idegenek hozzáérnek.
2015. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól kötődik. Bízik a világban, mert otthon érzelmi biztonságban van. De ez csak az én véleményem.
2015. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ami miatt dühít:Koszos kézzel ha hozzányúlnak, vagy az ha pl valaki meg is kínálja valami nemtudomivel és Ő egyből menne érte. Összességében mások igénytelensége miatt zavar.
2015. nov. 4. 07:20
 7/8 anonim ***** válasza:

hát nem tudom engem nem dühített

inkább örültem h biztonságban érzi magát annyira h tud nyitni az emberek felé

a homokozóban is és a játszótéren összeszedhet mindenfélét

(12 kerület elit hely a játszó minőségi zárják este mégis nem egyszer kell összeszedni a cigicsikket és a tűket és egyéb nyalánkságokat) szal ezek után ha egy csavargót megölel akkor tegye

még mindig jobb mintha véletlen bekapna valami éjjel ottfelejtett tablettát vagy mást ...


minden esetre egy vigasztalás : tuti nem lesz gondod a beszoktatással az oviban :-)

nekem sem volt, illetve alig voltak betegek az első évben :-)

2015. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondta a bölcsőde vezetője, hogy nem lesz gondom a beszoktatással. Hát remélem!!! :)
2015. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!